Maszyna parowa Optima

123
odszkodowanie za odwołany lot

Urządzenie Optima jest maszyną produkowaną od ponad 20 lat. Jest to jedna z pierwszych maszyn parowych z zaawansowaną technologią. Urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu charakteryzujące się wysoką wydajnością oraz bezawaryjnością.
Maszyny Optima wyposażone ą w bardzo efektywny bojler, czego efektem jest odpowiednio wysokie ciśnienie strumienia wystrzeliwanej pary. Model DMF (wersja spalinowo elektryczna) może być stosowana na otwartych przestrzeniach lub wewnątrz budynków, z odpowiednią wentylacją.
Główne przeznaczenie maszyny to mycie karoserii pojazdów, ogólne sprzątanie, dezynfekcja, doczyszczanie przestrzeni publicznych itp. prace wykonywane na zewnątrz.
Maszyna parowa świetnie sprawdza się również w obiektach przemysłowych, halach, magazynach .
Możliwość bezpośredniego podłączenia do źródła bieżącej wody, sprawdza się w stacjonarnej konfiguracji urządzenia czy też w chwili wykonywania usług polegających na doczyszczaniu elewacji czy kostki brukowej.
Za sprawą płynnej regulacji pary (mokra/sucha) urządzanie poradzi sobie ze wszystkimi, nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami.
Możliwość regulacji ciśnienia urządzenia wraz z wysoką temperaturą operacyjną (85oC-120oC) sprawia, iż Optima doskonale sprawdza się w zakresie usług polegających na dezynfekcji.
Dezynfekcja to postępowanie mające na celu niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników, niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów. Dotyczy przedmiotów, powierzchni użytkowych) i sanifikacji (proces mający na celu neutralizację wszystkich w tym nieprzyjemnych zapachów) firm zajmujących się produkcją artykułów spożywczych, izoterm do przewodu artykułów spożywczych, pojemników do przewodu mięsa, nabiału, pieczywa, itp. Para wodna o temperaturze powyżej 90o C pod wysokim ciśnieniem doskonale sprawdza się podczas tego typu usług.

Nad prawidłowym działaniem urządzenia czuwa komputer sterujący. Optima w standardzie dostarczana jest z 2 pistoletami oraz wężami parowymi, w związku z czym równocześnie z urządzenia może korzystać 2 operatorów, co ma bezpośrednie przełożenie na sprawność jak i szybkość wykonywanych usług.
Szeroki wachlarz zastosowań maszyny parowej Optima sprawia ,i iż jest to najbardziej wszechstronne urządzenie dostępne na rynku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 02031919161

Firma w Anglii