odszkodowanie za odwołany lot

Były skazaniec, Craig Nimmo obecnie pracuje jako doradca zawodowy w John Paul Academy w Glasgow, pomimo tego, że został skazany na 9 lat pozbawienia wolności za morderstwo Bryan’a Drummond’a w 2006 roku.

Bryan Drummond został brutalnie pobity przed barem w Kilmarnock przez Craig’a Nimmo i jego trzech kolegów. W wyniku otrzymanych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu w wieku 51 lat.

www.mirror.co.uk

Sprawa ta budziła ogromne oburzenie wśród opinii publicznej. Szczególnie przed procesem, kiedy to Craig Nimmo po wyjściu za kaucją, otrzymał pozwolenie sądu na wzięcie udziału w rodzinnych wakacjach w Bułgarii.

Oprócz tego Craig Nimmo został wypuszczony po odbyciu zaledwie połowy z wymierzonej kary więzienia.

Obecnie realizuje program kształcenia skierowany do młodzieży w ramach pomocy w świadomym kształtowaniu własnej przyszłości oraz odnalezienia najlepszej drogi kariery. Jego roczne wynagrodzenie wynosi około £20,000.

„Jestem oburzony, że ten chłopak może pracować w bliskim kontakcie z dziećmi. Nie chce powiedzieć, że przestępcy nie mogą być zrehabilitowani, ale szkoła z pewnością nie jest dobrym do tego miejscem” – powiedział jeden z rodziców, którego dziecko uczęszcza do szkoły w Summerston, Glasgow.

„Wszystkie potrzebne badania kontrolne zostały wykonane w czasie rekrutacji zgodnie z obowiązującymi procedurami. Rada przestrzega określonych z góry wskazań, mających zapewnić wszystkim równe szanse”- oświadczyła Rada Miasta Glasgow.

01

Firma w Anglii