Okno samolotu Ryanair wylądowało na kolanach pasażera podczas lotu z Gdańska do Londynu

6829
odszkodowanie za odwołany lot

Pasażer linii lotniczych Ryanair doznał szoku, kiedy okno samolotu wylądowało na jego kolanach. Na szczęście sytuacja miała miejsce już podczas lądowania samolotu. Laurence Gibson (l.37) leciał z Gdańska do Londynu. Rzecz stała się w minioną sobotę.

Nauczyciel z Blackheath w południowo-wschodnim Londynie, powiedział że był to najgorszy lot w jego życiu: „Przestraszyłem się na poważnie. Kiedy samolot zaczął lądować, jak tylko jego koła dotknęły ziemi, okno wypadło i znalazło się na moich kolanach. Byłem przerażony. Wysiadłem z samolotu kompletnie oszołomiony. Personel pokładowy bardzo mnie przepraszał, powiedzieli, że to nie do przyjęcia. Od początku samolot wyglądał na nieco za bardzo zniszczony i byłem zdenerwowany, kiedy wystartował. Miał gorszy standard niż inne samoloty Ryanair.”

Laurence, wracał po tygodniowym pobycie z Polski wraz ze swoim chłopakiem Mattem. Podczas upadku okno uderzyło go w rękę, ale na szczęście nic mu się nie stało. Po incydencie oddał złamana szybę pracownikom pokładowym

Firma w Anglii