12 września odbędzie się manifestacja w Warszawie: „Polacy przeciw imigrantom”

860

Polacy mówią „nie” rosnącej fali imigracji z Afryki oraz Bliskiego Wschodu i wychodzą na ulice. 12 września odbędzie się manifestacja „Polacy przeciw imigrantom”. Zacznie się o godzinie 16 na Placu Defilad w Warszawie. Organizatorem akcji jest ONR Brygada Mazowiecka przy wsparciu Polska Niepodległa oddział Pruszków oraz Nie Dla Islamizacji Europy. Na Facebooku swój udział zadeklarowało już 2 300 osób.

Data akcji została wybrana specjalnie, ponieważ 12 września 1683 roku pod dowództwem Jana III Sobieskiego wojska polsko-austriacko-niemieckie stoczyły bitwę z Imperium Osmańskim, które poniosło klęskę. Od tej wygranej, Turkowie przestali stanowić zagrożenie dla chrześcijańskiej Europy.

Manifestanci nie chcą, żeby w Polsce doszło do podobnej sytuacji jaka panuje we Francji, Niemczech czy też Wielkiej Brytanii. W tych krajach muzułmanie w ogóle się nie socjalizują, a nawet tworzą tam getta, w których panują zupełnie inne prawa

Akcja, która dopiero się odbędzie już wzbudza oburzenie wśród wszystkich zwolenników „multi-kulti” i propagatorów idei skrzywionej tolerancji. Na Facebooku powstało nawet wydarzenie „Polacy przeciwko Polakom protestującym w imieniu wszystkich Polaków przeciwko przyjmowaniu imigrantów do Polski/Europy”.