2-letni chłopczyk spędził dwa dni obok martwej mamy

3939

Mały chłopczyk musiał spędzić dwa dni z martwym ciałem swojej mamy oraz swojego braciszka. Policja została wezwana na miejsce przez sąsiada, który słyszał nieustanny płacz dziecka. U małego Nathana stwierdzono poważne odwodnienie oraz głęboki szok psychiczny.

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w Los Angeles. Około godziny 15 w poniedziałek strażacy włamali się do mieszkania na drugim piętrze. Erika Tomassian zmarła niespodziewanie podczas karmienia młodszego dziecka. Kobieta została znaleziona na podłodze. Natomiast jej młodszy syn zmarł w wyniku uduszenia się i został znaleziony obok krzesła.

Rzeczniczka Los Angeles Police Department, Liliana Preciado, powiedziała: „Jest to bardzo tragiczne wydarzenie. Gdy chłopczyk został znaleziony, otwierał szuflady, szukał czegoś do jedzenia.”

Przyczyna tragicznej śmierci 45-latki jest nieznana. Młodszy syn Michael, jak potwierdza policja, zmarł w wyniku zakrztuszenia się jedzeniem. Nathan został przewieziony do pobliskiego szpitala, jego stan jest stabilny.