Agnieszka Khan – Own your home, czyli jak kupić nieruchomość w UK

137

Witaj,

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w seminarium OWN YOUR HOME.
Widzimy się już 8 lipca 2016 roku w Hilton London Metropole.

Po raz pierwszy podzielę się moimi doświadczeniami przed tak dużym gronem słuchaczy. Doświadczeniami, które dały mi sukces na rynku nieruchomości.

Twoja obecność jest dla mnie tym bardziej ważna. Przebędziemy tę drogę wspólnie. Nie jestem profesjonalnym mówcą, trenerem czy coachem.

Jestem praktykiem biznesu. Dlatego jestem równie podekscytowana jak Ty, w związku ze zbliżającym się seminarium.

15 lat temu poznałam kobietę, która podzieliła się ze mną swoimi doświadczeniami. Powiedziała mi jak kupować nieruchomości, na co zwrócić uwagę, jakich błędów unikać. Nauczyła mnie tego….

Dzisiaj wiem, że jestem gotowa na to, aby Tobie przekazać te informacje. Pokazać co zadziałało u mnie, a co nie. Dać praktyczne wskazówki, dzięki którym zbudowałam własne portfolio nieruchomości o wartości kilkunastu milionów funtów.

Wiem, że informacje, które przekazuję będą kluczowymi dla wielu uczestników seminarium OWN YOUR HOME. Dzięki nim ruszą w stronę, o której zawsze marzyli, jednak z jakiegoś powodu nie podjęli pierwszego kroku.

Ty już ten krok podjąłeś decydując się na uczestnictwo w tym wydarzeniu.

To ważne. Postanowiłam dziś zrobić coś nietypowego.

Wczoraj były moje urodziny. Z tej okazji, za pośrednictwem Polish Success Centre daję Tobie Prezent. Dla osób związanych z portalem internetowym www.naszawyspa.com.

Przygotowałam specjalny kupon rabatowy – 20%. Kod rabatowy: NASZAWYSPA

Wejdź [TUTAJ] zarezerwuj miejsce na seminarium – wprowadź kod promocyjny przed zakupem biletu.

Spraw prezent swoim bliskim, znajomym, przyjaciołom czy też współpracownikom. Zaproś ich na moje seminarium. Za pośrednictwem specjalnego kodu rabatowego NASZAWYSPA, każdy z Twoich znajomych będzie mógł zarezerwować miejsce w cenie o 20% niższej.

Agnieszka Khan – Own your home, czyli jak kupić nieruchomość w UK

Marzysz o własnym domu w Wielkiej Brytanii? Przyjdź na seminarium Agnieszki Khan i dowiedz się wszystkiego na temat kupna nieruchomości w UK!

Data: 8 lipca 2016, godz. 19.00 – 22.00

Miejsce: Hotel Hilton London Metropole, 225 Edgware Road, London, W2 1JU

Wejdź [TUTAJ] zarezerwuj miejsce na seminarium – wprowadź kod promocyjny przed zakupem biletu.