Już ponad 500 osób kupiło iPhone 6 w promocyjnej cenie

43
iPhone 6 imponuje nie tylko rozmiarem – jest lepszy pod każdym względem. Większy, a wyraźnie smuklejszy. Potężniejszy, ale niesłychanie energooszczędny.
Jego gładka metalowa powierzchnia niezauważalnie łączy się z nowym wyświetlaczem Retina HD. To jednolita, harmonijna konstrukcja, w której sprzęt doskonale współpracuje z oprogramowaniem.
Sprawdź dostępność w serwisie eBay i zaoszczędź swój czas i pieniądze [TUTAJ]
ipDołącz do grona szczęśliwych posiadaczy iPhone 6!
Kup go w promocyjnej cenie £364.99
Stworzenie iPhone’a o większym, bardziej zaawansowanym wyświetlaczu wymagało przesunięcia granic zamysłu. Począwszy od jednolitej obudowy ze szkła i metalu, aż po uderzająco smukły profil, każdy szczegół został dokładnie przemyślany, aby doświadczenia w obsłudze były jeszcze lepsze. iPhone 6, mimo większego wyświetlacza, idealnie leży w dłoni.
Zbudowanie większego wyświetlacza to duża rzecz. Zbudowanie większego wyświetlacza MultiTouch o wspaniałych, żywych kolorach i wyższym kontraście przy jeszcze szerszym kącie widoczności – to znacznie więcej. A właśnie tego dokonała firma Apple, tworząc nowy wyświetlacz Retina HD.
Zbudowany w oparciu o 64-bitową architekturę klasy komputerowej, nowy procesor A8 zapewnia więcej mocy i dłuższą pracę, sterując przy tym większym wyświetlaczem. Koprocesor ruchu M8 z niezwykłą wydajnością pobiera dane z zaawansowanych czujników i całkowicie nowego barometru. A dzięki wydajniejszej baterii iPhone’a 6 można zrobić na nim więcej i używać go dłużej niż kiedykolwiek.
ipiPhonem robi się na świecie więcej zdjęć niż jakimkolwiek aparatem fotograficznym. Kamera iSight ma całkowicie nowy czujnik z funkcją Focus Pixels oraz nowe funkcje wideo, takie jak nagrywanie w formacie HD 1080p z częstością 60 klatek na sekundę lub 240 klatek na sekundę dla filmów w zwolnionym tempie oraz nagrywanie poklatkowe.
iPhone 6 szybciej pobiera dane w sieci 4G LTE i obsługuje więcej pasm LTE niż jakikolwiek inny smartfon.
Przełomowa technologia Touch ID pozwala w łatwy sposób zabezpieczyć iPhone’a idealnym hasłem: własnym odciskiem palca. Można użyć go także do potwierdzania zakupów w iTunes, App Store i sklepie iBooks, co uwalnia od konieczności wprowadzania hasła.

Zapisz się do newslettera lub polub nas na Facebook-u i dowiedz się jako pierwszy o gorących okazjach!