Maciej Będkowski Bioenergoterapeuta

153

Człowiek jest najwspanialszą istotą naszej planety. Wszyscy jesteśmy ludźmi, ale każdy z nas jest indywidualnością. Dlatego korzystam z dorobku kilku dziedzin medycyny alternatywnej aby kierując się intuicją i fachową wiedzą użyć tej, która jest dla danej osoby w tym czasie najbardziej odpowiednia.

Maciej Będkowski

Zajmuję się medycyną alternatywną od 2005 roku. Pierwszy raz poczułem na sobie oddziaływanie energii, podczas inicjacji Reiki. Następnie poszukując, czytając książki docierałem do kolejnych nauczycieli, którzy wprowadzali mnie w świat energii, dźwięków, kolorów, medycyny alternatywnej. Postanowiłem, że to jest to czym się chcę zajmować, gdyż sprawia mi to radość i daje satysfakcję. Podczas wykonywania zabiegu kieruję się fachową wiedzą oraz intuicją, która wielokrotnie sprawdza się w działaniu  przynosząc ulgę pacjentom.

Maciej Będkowski: Co znajduje się w kremie Nivea?

nivea2

Maciej Będkowski: Flavon Green - suplement diety

Co to jest Flavon Green? Dlaczego miałbyś wybrać właśnie ten suplement diety?

Suplement Flavon Green pozwala na kompleksowe wykorzystanie zalet składników pochodzących z warzyw, pomaga w uzupełnieniu jadłospisu w witaminy A, B1, B2, C, K, E (w tym o działaniu antyoksydacyjnym), a także minerały i polifenole.

Jest to prosty do spożycia koncentrat o konsystencji żelu – umożliwia korzystanie z zalet składników zawartych w takich warzywach jak brokuły, seler, marchew, czy szpinak. W skład produktu zostały wkomponowane również zielone pędy pszenicy (aby jego skuteczność w uzupełnianiu diety była jeszcze bardziej kompleksowa), wszechstronna alga spirulina, rokitnik pospolity, czosnek, zielona herbata, grapefruit oraz korzeń pietruszki.

Cytryna zamiast dezodorantu?

Antyperspirant: Dezodorant czy cytryna? Zastosowanie cytryny w codziennej pielęgnacji ciała?

Siła cytrusów!!
Jednym z najprostszych sposobów eliminacji przykrego zapachu jest zastosowanie dwóch plasterków cytryny w codziennej higienie Twojego ciała (wystarczy posmarować plastrami cytryny okolice miejsc pod pachami). I to naprawdę działa!

Cytryna wyeliminuje przykry zapach, dzięki naturalnym olejkom zapachowym działa antyseptycznie oraz antybakteryjnie.

Co warto wiedzieć? Skórka cytryny jest nieocenionym środkiem eliminującym pasożyty!