Black Friday promocje: Szczoteczka Oral-B Vitality Sensitive

182

Szczoteczka Oral-B Vitality Sensitive wykonuje 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę, dzięki czemu zapewnia znakomite efekty w czyszczeniu zębów i usuwaniu płytki nazębnej. Główka szczoteczki dopasowuje się do kształtu każdego zęba co umożliwia eliminowanie osadu i delikatne usuwanie przebarwień powierzchniowych.

Dlaczego warto używać szczoteczki elektrycznej?

  • Oral-B jest marką szczoteczek do zębów rekomendowaną przez najwięcej dentystów na świecie,
  • Obecnie coraz więcej dentystów poleca używanie szczoteczek do zębów z akumulatorem, dzięki którym można uniknąć częstych błędów popełnianych przy szczotkowaniu zębów, które mogą doprowadzić do poważniejszych problemów związanych z pielęgnacją jamy ustnej. Szczoteczka Vitality Sensitive posiada kilka rozwiązań, które pozwalają wykorzystać w pełni jej możliwości,
  • Szczoteczki z akumulatorem pomagają unikać błędów związanych ze szczotkowaniem zębów, które mogą prowadzić do poważniejszych problemów z dziąsłami.

oralJUŻ DZISIAJ ZA JEDYNE £17.99, zamiast £34.99

Szczoteczka Oral-B Vitality Sensitive, zainspirowana profesjonalnymi narzędziami dentystycznymi, została starannie zaprojektowana, by zapewnić odbiorcy niespotykane wrażenia podczas szczotkowania zębów, które jest jednocześnie bezpieczne i skuteczne. Szczoteczka Oral-B Vitality Sensitive delikatnie czyści obszary, w których mogą gromadzić się bakterie płytki nazębnej, dzięki czemu zęby są czyste, a dziąsła zdrowe i mocne. Znakomicie usuwa płytkę nazębną nawet w trudno dostępnych miejscach, jednocześnie będąc delikatną dla zębów i dziąseł.

Szczoteczka do zębów Vitality Sensitive z akumulatorem posiada takie same oscylacyjne i obrotowe czyszczenie 2D jak pozostałe szczoteczki z tej kolekcji, dzięki czemu znacznie lepiej usuwa płytkę nazębną. Wodoodporny uchwyt szczoteczki jest bezpieczny i przeznaczony do użytku w łazience.

oral

Profesjonalny timer zapewnia, że szczotkowanie będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez dentystów czas 2 minut, dzięki czemu efekty będą jeszcze lepsze.
Sprawdź dostępność w serwisie eBay i zaoszczędź swój czas i pieniądze [TUTAJ]
Uchwyt z akumulatorem nie wymagającym ładowania nawet do 7 dni (przy szczotkowaniu 2 razy dziennie przez 2 minuty).
Zapisz się do newslettera lub polub nas na Facebook-u i dowiedz się jako pierwszy o gorących okazjach!