Darmowy Snajper aukcyjny Allegro, eBay

532

SNAJPER NIGDY NIE CHYBI
Licytujesz na serwisach aukcyjnych i wciąż nie masz ulubionego aparatu fotograficznego? Znowu ktoś w ostatniej sekundzie przebił Twoją ofertę o 1zł? To dlatego, że nie zaprzyjaźniłeś się ze snajperem! Zrób to teraz a wszystkie aukcje będą dla Ciebie wygrane.

JAK DZIAŁA SNAJPER?
Snajpera możesz zastosować we wszystkich aukcjach na: Allegro, wszystkich serwisach eBay, Świstak, Aukcje24, aukcje.onet.pl, aukcje.wp.pl, aukcje.interia.pl, aukcje.o2.pl oraz na Molotok i Aukro.

ebay-anglia

Snajper nie może być użyty w aukcjach z opcją KUP TERAZ.

Wystarczy się zarejestrować na stronie snajpera, wpisać numer aukcji lub link do aukcji, w której chcesz brać udział (najprościej go skopiować z paska w przeglądarce), swoją maksymalną ofertę i czas oddania strzału a SNAJPER zrobi za Ciebie resztę. W odpowiednim momencie strzeli za Ciebie i jeśli Twoja cena będzie wystarczająco wysoka to masz wygraną aukcję. Nie musisz ślęczeć przy komputerze i śledzić jak inni licytują. Nie musz mieć nawet włączonego komputera. Ustawiasz snajpera i o nic więcej się nie martwisz. SNAJPER nie jest programem, który musisz instalować na swoim komputerze. To aplikacja, która działa przez internet, a więc możesz z niej korzystać z dowolnego miejsca. Aby SNAJPER mógł strzelać za Ciebie bedziesz musiał podać swój login i hasło do serwisu, w którym będziesz licytował. W przeciwnym razie użycie SNAJPERA nie jest możliwe. Każdy, co jest naturalnym, obawia się podawać osobom trzecim jakiekolwiek swoje dane. SNAJPER zyskał już zaufanie wielu internautów z niego korzystających, ma więcej do stracenia niż zyskania w postaci dysponowania twoimi danymi. Są one zaszyfrowane i przechowywane na specjalnym serwerze, do którego nikt nie ma dostępu. SNAJPER używa ich tylko do licytowania w Twoim imieniu i nigdy nie udostępnia ich osobom trzecim. Wybór jednak zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

program do Allegro eBaywygrywanie aukcji w końcówce

DLACZEGO WARTO LICYTOWAĆ ZE SNAJPEREM?
Jeśli w ostatnim momencie licytacji do akcji wkroczy Twój SNAJPER kupisz przedmiot za niską cenę. Dlaczego?

    • Jeśli zaczynasz licytować przedmiot na długo przed zakończeniem aukcji automatycznie podwyższasz cenę. Inni użytkownicy zainteresowani tym samym przedmiotem idą za ciosem i dalej ją podbijają. Jeśli użyjesz SNAJPERA w ostatniej chwili możesz kupić coś naprawdę tanio.
    • Użytkownicy nie pokazują podczas licytacji swojej maksymalnej ceny jaką są w stanie zapłacić za przedmiot. Uśpij ich, pozwól prowadzić aby w ostatniej chwili wkroczył Twój SNAJPER i nie dał innym szansy i czasu na przebicie Twojej oferty. SNAJPER Cię nie zdradzi. Nie pokaże innym uczestnikom aukcji, że jesteś nią również zainteresowany. Odda niespodziewany strzał z ukrycia i przedmiot jest Twój.
    • Kwota, którą podajemy przy strzale jako Twoja maksymalne jest licytowana przez Snajpera o wyznaczonej porze. Snajper nie patrzy jaka jest w danej chwili najwyższa oferta, aby ją minimalnie przebić, ale od razu składa Twoją maksymalną ofertę. I w tym momencie do gry wchodzą mechanizmy zastosowane w serwisach aukcyjnych, które powodują, że przebijasz rywali tylko o tyle ile trzeba, czyli o minimalną kwotę. Jeśli inny użytkownik wygrywa z ceną 100zł a Twója maksymalna jest 120 to SNAJPER strzeli kwotę 120zł, ale Ty kupisz przedmiot za 101. Połowę roboty zrobi SNAJPER, połowe serwis aukcyjny.

OSTRZEŻENIE!!!

Pamiętaj, że aby Twój snajper ustrzelił dla Ciebie okazję musi poznać Twoje dane do logowania na eBay.

Bądź ostrożny!

SNAJPER nigdy nie śpi. W przeciwieństwie do Ciebie. SNAJPER nigdy nie zapomina. W przeciwieństwie do Ciebie. Wystarczy, że ustawisz strzał a on zrobi go za Ciebie kiedy śpisz lub gdy moment zakończenia aukcji zupełnie wyskoczył Ci z głowy. Oszczędzasz czas, bo nie musisz siedzieć przy komputerze podczas trwania licytacji. SNAJPER pracuje dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy.

Snajper jest bardzo pomocny osobom, które w jednym czasie licytują wiele przedmiotów. W serwisie SNAJPER masz zebrane i uporządkowane wszystkie aukcje więc nie musisz wchodzić na poszczególne strony aukcyjne aby podejrzeć co się dzieje z przedmiotem, który chcesz zakupić. W dowolnym momencie możesz podejrzeć postępy licytacji i zmienić swoją cenę maksymalną.

PAMIĘTAJ O:

  • Czasie oddania strzału – musi on być na tyle mały aby inni użytkownicy nie mieli możliwości oddania swojego i zwiększenie ceny, na tyle duży aby SNAJPER zdążył oddać strzał (zwykle zajmuje mu to sekundę). Pamiętaj, że jeśli dwie osoby składają takie same lub bardzo podobne oferty cenowe to wygrywa ta która jest złożona wcześniej. Jeśli jedna osoba da maksymalną kwotę 30zł i strzeli 5 sekund przed końcem aukcji, a druga z taką samą ceną 3 sekundy przed końcem to wygrywa ta z 5 sekundami. Najbardziej optymalnym czasem jest więc 5 sekund, bo SNAJPER będzie miał możliwość oddania strzału a użytkownicy już nie. Pamiętaj o tym, że inni też mogą używać SNAJPERA i najczęściej ustawiają na 3 lub 4 sekundy. Ty ze swoimi 5 sekundami i taką sama cena minimalną masz więc większą szansę na wygranie.
  • Zyskach i stratach – często lepiej odrobinę stracić a dzięki temu więcej zyskać. SNAJPER działa dla Ciebie. Serwis www.snajper.net pracuje dla Ciebie. Niestety, aby działać poprawnie i niezawodnie, pomagać Ci wygrywać aukcje oferując celnego Snajpera, mieć najlepsze serwery i łącza internetowe, które ułatwiają pracę ze SNAJPEREM, informatyków i programistów, którzy dbają o każdy szczegół serwisu i jego nieustanny rozwój konieczne są symboliczne opłaty od użytkowników korzystających ze SNAJPERA. Bez nich serwis nie funkcjonowałby poprawnie, nie ułatwiłby Ci wygrania wielu aukcji i oszczędzenia pieniędzy. Lepiej dać symboliczna złotówkę a zyskać setkę. Nikt nie ma wątpliwości. Wprowadzając niewielkie opłaty gwarantujemy Ci, że więcej zyskasz niż stracisz. Tym bardziej, że płacisz dla serwisu tylko za celne strzały (wtedy, kiedy wygrałeś aukcję), a 3 pierwsze wygrane aukcje w miesiącu są bezpłatne. Snajper dba o zaufanie użytkowników. Jego kryteria działania i płatności są jasne i klarowne. Pobierając niewielkie kwoty od użytkowników jest jednym z nielicznych serwisów, które nie utrzymują się z reklam. Te w przypadku ważnych decyzji aukcyjnych, zmian w kwotach maksymalnych za licytowany przedmiot, czy chwili zastanowienia nad kolejnym ruchem przeciwników mogłyby odwrócić Twoją uwagę i zaprzepaścić szansę na wygranie upragnionego aparatu fotograficznego. Użytkownicy doceniają tą stanowczość serwisu i gestem zrozumienia dla pracy serwisu i niezawodnego SNAJPERA ponoszą niewielkie opłaty za korzystanie z niego.

NIE LICYTUJESZ ZE Snajperem? PORA TO ZMIENIĆ!
Zapraszamy na stronę www.snajper.net gdzie czeka na Ciebie Twój SNAJPER.
Zawsze gotowy.
Łatwy w użyciu.
Skuteczny.
Twój SNAJPER.