Kamerka dla aktywnych GoPro Hero 3+ Black Edition Ebay

33

Kamera sportowa GoPro HERO3+ Black jest 20% mniejsza i lżejsza od standardowej wersji HERO3 Black. Pomimo zmniejszenia rozmiarów kamera została wyposażona w większe przyciski obsługi, dzięki czemu obcowanie z kamerą jest jeszcze łatwiejsze, również w rękawiczkach.

go pro

Nowy Black to także o 33% ostrzejszy obraz i czterokrotnie szybsze połączenie Wi-Fi. Niesamowita jakość obrazu to klucz do sukcesu, dzięki któremu GoPro jest najczęściej wybieraną kamerą na świecie, a model HERO3+ Black Edition kontynuuje sukces poprzedników w tej dziedzinie. Wysokie rozdzielczości w tym kinowa ULTRA HD, wysoka ilość klatek/s. dla wyjątkowych ujęć typu “slow-motion” dają podstawę do profesjonaolnych zastosowań nowych kamer GoPro HERO3+ Black Edition.

JUŻ DZISIAJ ZA JEDYNE £180!

goSprawdź dostępność w serwisie eBay i zaoszczędź swój czas i pieniądze [TUTAJ]

Kamera sportowa GoPro to nie tylko obraz, to również dźwięk. Modyfikacjom poddano system rejestracji otoczenia, dzięki czemu lepiej zarejestruje pożądany dźwięk jednocześnie skuteczniej redukując niechciany szumy.

Poprawiono również baterię i zarządzanie zużyciem energii – HERO3+ pracuje o 30% dłużej od standardowej wersji BLACK.

Dodano funkcję jeszcze szerszego kadrowania Superview oraz funkcję Auto Low Light, dzięki której kamera w inteligentny sposób dostosowuje liczbę klatek na sekundę, by zapewnić jak najlepszy obraz przy niedostatecznie oświetlonych scenach.

Zapisz się do newslettera lub polub nas na Facebook-u i dowiedz się jako pierwszy o gorących okazjach!