Gerry_Res_"Wyższy Poziom Świadomości"

Gerry Res to twórca muzyki hiphopowej, lecz tworzący jej nieco alternatywną formę. W swojej muzyce na pierwszym miejscu stawia na przekaz zawarty w tekście, który pobudza do myślenia, inspiruje oraz motywuje słuchacza do zmiany w samym sobie.

Gerry Res jest z zawodu pedagogiem resocjalizacyjnym – skąd pochodzi drugi człon jego pseudonimu artystycznego. Właśnie poprzez swoją pracę stara się pozytywnie oddziaływać na życie młodych ludzi i ukierunkować ich w dobrą stronę. Muzyka jest natomiast jego pasją, aczkolwiek traktuje ją również jako narzędzie przekazywania pewnych wyższych wartości i wprowadzania zmian w sposobie myślenia każdego jej odbiorcy. Gerry Res pragnie przekazać swoim słuchaczom wartości i idee, które według niego powinny mieć w życiu dużo większe znaczenie. Dokłada wszelkich starań aby jego muzyka była przyjemna dla ucha pod względem artystycznym, co jednak nie zawsze oznacza łatwa i prosta w przekazie słownym. W jego tekstach odnajdziecie wiele ukrytych znaczeń, które wymagają kilkakrotnych powrotów do albumu “Wyższy Poziomu Świadomości”.

To coś dla wytrwałych i ambitnych słuchaczy!

Gerry Res własnymi siłami wypuścił debiutancki album “Wyższy Poziom Świadomości”, który to potwierdził jego talent muzyczny oraz wysokie umiejętności przekazania w tekście istotnych spraw. Całościowy materiał jest dawką konkretnego przekazu połączonego z unikatową techniką i stylem jakiego trudno szukać na polskiej scenie hiphopowej. Album Gerrego Res jest projektem, który stara się zaangażować słuchacza w ambitną podróż po znaczeniu każdego z wersów. Płyta dająca dużo do myślenia i motywująca do działania, podana w przyjaznej, lecz przy tym bardzo ambitnej formie. Na tym albumie nie ma w zasadzie numerów o niczym, jednak nie wszystko jest w nich powiedziane wprost. Gerry Res oddaje Wam 11 utworów + 2 instrumentale i na tym jego zadanie się kończy. Natomiast to od każdego ze słuchaczy zależy ile z tego albumu zabierze dla siebie.

Na płycie gościnnie wystąpili: Murasz, DG, Embi i Elek. Za produkcje odpowiadali: Murasz, bejBeats i Ozon. Cała reszta została zrealizowana przez Gerrego Res w domowym studiu GRS Studio Good Place.

Cały album został udostępniony do pobrania i możecie go ściągnąć całkowicie za darmo z: www.przeklej.org.

Odsłuch albumu dostępny na kanale YouTube – Gerry Res

Więcej info na oficjalnym fanpage Gerry Res: https://www.facebook.com/pages/Gerry-Res/178373129022059

Konkurs – do wygrania płyty Gerrego Res !

Bądź na bieżąco i weź udział w Naszej zabawie!