Kobieta obrzuciła świńskimi łbami meczet

1304

W sobotę kamery monitoringu zarejestrowały, jak kobieta obrzuca świńskimi łbami otwarty niedawno meczet w Warszawie. Podejrzana została już zatrzymana przez policję.

Kilka dni temu na profilu Facebook “Islam na Polski” pojawił się taki wpis: “Właśnie mieliśmy eskalację miłości do bliźniego. Na warszawski meczet był atak chamstwa, nietolerancji jak również akt złamania praw zwierząt. Osobę wyrzucającą głowy świń na teren parkingu jak i wewnątrz meczetu zarejestrowała kamera. Prosimy wszystkich o udostępnianie tych zdjęć jak i tej wiadomości. Oczywiście, gdyby podobnego czynu w odwrotną stronę dokonał muzułmanin, mielibyśmy trzęsawisko w mediach przez następny tydzień.”

Podobno to co zrobiła kobieta, było tylko artystycznym wyrazem zawodu miłosnego, jaki przeżyła. Jej miłością był muzułmanin. Zemsta godzi w czuły punkt kochanka, ponieważ spożywanie wieprzowiny jest według reguł islamu surowo zakazane.

Policja wszczęła dochodzenie na podstawie artykułu 196 kodeksu karnego. Za obrazę uczuć religijnych można zostać skazanym nawet na dwa lata pozbawienia wolności.