Kredyt gotówkowy w Polsce

202
Kredyt gotówkowy w polsce,

Kredyt gotówkowy to rozwiązanie, które może szybko pozwolić zdobyć pieniądze bez konieczności przedstawienia celu w jakim zaciąga się zadłużenie. Bank nie będzie się rozwodził na co przeznaczone będą pieniądze, dlatego też bez względu na to czy chce się naprawić samochód, zorganizować wycieczkę czy uregulować swoje pilne wydatki. Oprócz tego uzyskanie kredytu gotówkowego w banku nie napotyka komplikacji, czego nie można powiedzieć o kredycie hipotecznym, który wymaga wielu procedur. Banki żądają minimum formalności, zaś gotówkę można uzyskać nawet w ciągu jednego dnia.

Kredyt gotówkowy jest często głównym sposobem, aby zdobyć brakujące pieniądze. Jednak uzyskanie kredytu, posiadającego uproszczone formalności wymaga odrobiny wiedzy. Należy pamiętać, że bank nie udzieli zadłużenia każdej osobie, instytucje finansowe sprawdzają wszystkich klientów. Chociaż aktualnie, aby uzyskać kredyt nie trzeba przygotowywać szeregu dodatkowych dokumentów, banki nadal sprawdzają historię oraz zdolność kredytową wnioskodawcy.

Najtańszy kredyt na rynku może pomóc nie tylko otrzymać niezbędną gotówkę, ale również zaoszczędzić pieniądze w trakcie spłaty zadłużenia. Obecny ranking ofert banków może zaoszczędzić czas i pozwoli w szybki sposób zdobyć informacje na temat najlepiej oprocentowanych zadłużeń. Warto pamiętać, że najtańszy kredyt na rynku to nie tylko oprocentowanie zobowiązania, ale także wiele innych opłat. Należy zatem zastanowić się ile zapłaci się rzeczywiście za kredyt gotówkowy, aby móc wybrać ofertę wśród kilkunastu usług jakie znajdują się na Polskim rynku. Decyzja o kredycie ma ogromnie duże znacznie, przede wszystkim w momencie jego spłaty.

Najlepsze kredyty Polskiego rynku na przełomie luty/marzec 2015

Oprocentowanie Prowizja Dodatkowe produkty bankowe Maksymalna
kwota zadłużenia
Okres kredytowania
BNP
Paribas Bank
8,90% 3,90% Brak 150 000,00 złotych Maksymalnie do 84 miesięcy
Getin
Online
9,90% 3,50% Brak 200 000,00 złotych Maksymalnie do 96 miesięcy
ING Bank
Śląski
11,00% 4,00% Ubezpieczenie pożyczki 160 000,00 złotych Maksymalnie 96 miesięcy

 

Coraz to niższe oprocentowanie nominalne wywołane obniżkami referencyjnych stóp NBP jest dla banków ogromnym wyzwaniem. Instytucje tracą w ten sposób część swojego zysku. Nawet teraz mówi się o tym, że bieżący rok zdecydowanie nie przyniesie tak korzystnych wyników dla spółek jak rok 2014. Jeśli Rada Polityki Pieniężnej kolejny raz zmieni wartość stóp można spodziewać się, że ponownie wzrosną również opłaty około kredytowe. Przed podpisaniem dokumentów przygotowanych przez pracowników banku należy zwrócić szczególną uwagę na to ile trzeba zapłacić za samo udzielenie zobowiązania.