Kredyt w Polsce na zarobki w Anglii

848

Kredyt w Polsce na zarobki w Anglii, czy to jest to możliwe? Obecnie w UK przebywa znaczna część zarabiających tam Polaków, którzy wykazują duże zainteresowanie rynkiem kredytowym w Polsce. Niektórzy kupują mieszkania lub domy, część osób traktuje taki zakup jako dobrą inwestycję, kupując nieruchomości pod wynajem. Pewna część osób potrzebuje zastrzyku gotówki na rozwój działalności gospodarczej. Czy osoby zarabiające w UK mogą starać się o kredyt w Polsce? Otóż mają zarówno możliwość otrzymania kredytu na sfinansowanie domu bądź mieszkania w Polsce, jak i w kraju gdzie pracują, jak również na zakup działki budowlanej bądź remont czy modernizację posiadanego lokalu.

Banki już przed kilkoma laty spostrzegły, że utworzyła się nowa nisza na rynku kredytów. Niestety, z powodu kryzysu aktualnie dużo trudniej jest otrzymać taki kredyt. Jednak nadal jest to możliwe. Co prawda gama ofert takich kredytów jest znacznie węższa niż w przypadku osób zatrudnionych w Polsce, ale mimo wszystko można dostosować ją do własnych potrzeb. Dużo banków oferuje różne opcje udzielenia kredytu. Należy wcześniej zapoznać się z ofertami przynajmniej kilku placówek. Różnią się one zarówno wysokością wkładu własnego, zabezpieczeniem jak i procedurami.

Ranking banków udzielających kredyty dla osób pracujących za granicą – marzec 2015 rKredyt w Polsce na zarobki w Anglii

 

 

 

 

Banki również chętniej udzielają kredytu osobom zatrudnionym na umowę o pracę na czas nieokreślony. Osoby prowadzące własną działalność, mogą spotkać się z pewnymi utrudnieniami. Głównym powodem napotkanych problemów jest weryfikacja wszystkich danych. Niektóre banki wymagają przetłumaczenia dokumentów. A to oznacza kolejne przedłużenie okresu potrzebnego na uzyskanie kredytu i dodatkowe koszty. Bankiem, który nie wymaga tłumaczenia dokumentów jest Deutsche Bank. Banki, które oferują kredyty dla osób zatrudnionych za granicą to. m. in.: Alior Bank, Bank Zachodni WBK, Bank Ochrony Środowiska, Deutsche Bank PBC.

Jesli chcesz uzyskac wiecej informacji na temat kredytow zapraszamy na strone:

http://kredyt-uk.info/