Najczęściej zadawane pytania:

Jakie informacje są potrzebne ?

Skontaktuj się z konsultantem i odpowiedz na kilka podstawowych pytań o swojej firmie LTD- czym się zajmuje, jakie są roczne przychody oraz cel finansowania.

Jakie dokumenty są wymagane ?

Do przyznania limitu potrzebujemy wyciągów bankowych z kont obsługujących firmę (ostanie 6 miesięcy) oraz podsumowania dokumentów księgowych za ostatnie 12 miesięcy.

Jaki jest koszt doradztwa finansowego ?

Nie pobieramy żadnych opłat.

Jaki jest koszt kredytu?

Oferta jest przygotowana indywidualnie dla Twojej firmy  i przedstawia  całkowity koszt kredytu oraz wysokość raty w zależności od pożyczonej kwoty i okresu spłaty. Nie mamy żadnych dodatkowych opłat – opłaty przygotowawczej, ubezpieczenia, czy opłaty za wcześniejszą spłatę.

Gwarantujemy profesjonalną usługę i pełną odpowiedzialność za nasze doradztwo.

– wszystko po to, by spełnić Twoje oczekiwania!

Jako właściciel firmy LTD w UK dobrze wiesz, że bycie przedsiębiorcą nie jest łatwe. Czasami świetny pomysł i grupa stałych klientów nie wystarczy , żeby odnieść sukces w biznesie.

Bez wystarczających zasobów finansowych nie uda się zdobyć rynku i skutecznie walczyć z konkurencją. Warto w takiej sytuacji skorzystać z kredytu firmowego.

kredyt firmowy najlepiej starać się minimum 12 miesięcy od zarejestrowania działalności. Dlaczego?
Przede wszystkim firma po tym czasie jest bardziej wiarygodna w oczach banku. Można również przedstawić dokumenty, które wykażą, że firma radzi sobie jako przedsiębiorstwo, a przede wszystkim, że jest wypłacalna i zarabia na siebie.

Dokładna obserwacja rynku oraz wrażliwość na potrzeby naszych klientów sprawiają, że w naszej ofercie znajdują się mocno zróżnicowane produkty finansowe dla firm. Wśród nich można znaleźć krótkoterminowy kredyt dla biznesu na poprawę płynności finansowej czy też spłatę zaległych zobowiązań.

Jak każdy przedsiębiorca cenimy przejrzystość i uczciwość, dlatego wszystkie warunki są transparentne.