UWAGA KONKURS!!!

Gerry Res w ramach podziękowania za publikację artykułu, który pojawił się na stronie naszawyspa.com przekazał Naszemu Portalowi trzy egzemplarze swojego albumu “Wyższy Poziom Świadomości” w celu zorganizowania konkursu dla Naszych czytelników.

Gerry Res "Wyższy Poziom Świadomości"

Weź udział w konkursie! Twoje zadania konkursowe to:

  1. Polub Facebook’owy profil naszawyspa.com [kliknij tutaj],
  2. Polub Facebook’owy fanpage Gerry Res [kliknij tutaj].

Wylosowane zostaną 3 osoby, które otrzymają od Nas album “Wyższy Poziom Świadomości” Gerrego Res.

UWAGA! Pod uwagę brane są jedynie pełne zgłoszenia tj. wykonanie 2 zadań konkursowych.

Konkurs trwa do 21 lutego 2016!

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 23 lutego 2016. Po wytypowaniu zwycięzców zostanie nawiązany kontakt w kwestii ustalenia danych wysyłkowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

Album Gerrego Res jest projektem, który stara się zaangażować słuchacza w ambitną podróż po znaczeniu każdego z wersów. Płyta dająca dużo do myślenia i motywująca do działania, podana w przyjaznej, lecz przy tym bardzo ambitnej formie. Na tym albumie nie ma w zasadzie numerów o niczym, jednak nie wszystko jest w nich powiedziane wprost. Gerry Res oddaje Wam 11 utworów + 2 instrumentale i na tym jego zadanie się kończy. Natomiast to od każdego ze słuchaczy zależy ile z tego albumu zabierze dla siebie.

Na płycie gościnnie wystąpili: Murasz, DG, Embi i Elek. Za produkcje odpowiadali: Murasz, bejBeats i Ozon. Cała reszta została zrealizowana przez Gerrego Res w domowym studiuGRS Studio Good Place.

Cały album został udostępniony do pobrania i możecie go ściągnąć całkowicie za darmo z:www.przeklej.org.

Odsłuch albumu dostępny na kanale YouTube – Gerry Res [Kliknij tutaj]