Nanotechnologia Dla Motoryzacji – CERAMIC COATING.

23

 Dzięki zastosowaniu niewidocznej powłoki brud i przypalenia nie wiążą się z powierzchnią, dzięki czemu można je w łatwy i szybki sposób usunąć. W skład zestawu wchodzi oczyszczacz do przygotowania powierzchni, impregnat wykorzystujący nanotechnologięoraz szmatki z mikrofibry.

Pielęgnacja i ochrona szyb NANOAUTO NANOWIPER – NANOWYCIERACZKA

Efektywna ochrona przez rok lub 20 000 km Kompletny zestaw do samochodu (oczyszczacz + powłoka + ściereczki) nie zawiera silikonu, wosku i oleju

Wysokiej jakości nanopowłoka hydrofobowa do impregnacji szyb samochodowych pozwala na jazdę w deszczu bez użycia wycieraczek. Silne wiązanie chemiczne do powierzhni szkła gwarantuje długotrwały efekt nawet do 1 roku lub 20 000 tyś. kilometrów.

Nanopowłoka do tapicerki skórzanej

Specjalnie opracowany impregnat do elementów skórzanych i skóropodobnych. Dzięki cząsteczkom, które wytwarzają niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów, doskonale zabezpiecza przed wchłanianiem cieczy dając materiałom efekt hydrofobowy. Nanopowłoka powoduje, że wysuszony brud nie zatrzymuje się na powierzchni i nie powoduje plam, a mokry brud nie zostaje wchłaniany prze włókna.

Kokpit matowy

Specjalistyczny preparat do czyszczenia i pielęgnacji kokpitów pozostawiający matowy efekt. Zawiera antybakteryjne nano-srebro. Antyrefleksyjny i antystatyczny. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia zostawiając powierzchnię czystą i pachnącą. Dodatkowo chroni kokpit i elementy plastikowe przed zabrudzeniami. Nie pozostawia smug i zacieków.

🎯Działa do 24 miesięcy

🎯 trwałość zaaplikowanej powłoki to 24 miesiące

🎯 Tworzy aktywną barierę przed brudem

🎯 Niewidoczna i niezmieniająca wyglądu powłoka

🎯 Bezpieczny dla tapicerek ze skór

🎯 Niezmienność stopnia „oddychania” materiału