Nanotechnologia Impregnaty I Środki Czyszczące Budownictwo

28

Impregnat do piaskowców

Impregnat do hydrofobowej ochrony piaskowców każdego rodzaju(arkozowych, szarogłazowych i kwarcowych). Doskonale sprawdza się napodłożach, murach i elewacjach. Zabezpiecza chemicznie na poziomienanometrycznym całą strukturę materiału, chroniąc go przed wnikaniem wody i wilgoci oraz powstawaniem zabrudzeń i plam.

Impregnat do kamienia naturalnego

Dedykowany do ochrony, impregnat do kamieni naturalnych. Przeznaczony do hydrofobizacji materiałów w celu ochrony przed wilgocią, wodą, plamami i erozją materiału. Podnosi odporność na UV. Zalecany do stosowania na murach, podłożach i elewacjach. Impregnacja odporna na szkodliwe działanie
czynników atmosferycznych. Polecany również do impregnacji wypełnienia w gabionach.

Czyszczenie kamieni naturalnych

Intensywnie czyszczący preparat do kamieni naturalnych. Bezpieczny dla materiału. Usuwa uporczywe plamy i naloty, czyści dokładnie całąstrukturę kamienia. Dostosowany do użycia w urządzeniach wysokociśnieniowych i do mycia ręcznego. Idealnie sprawdza się do czyszczenia kamieni naturalnych na podłożach, ogrodzeniach i elewacjach.

Usuwanie plam olejowych

Specjalistyczny środek do punktowego usuwania zabrudzeń i plam olejowych. Niweluje zabrudzenia z tłuszczy i olejów. Bezpieczny dla czyszczonego podłoża.

Czyszczenie kamieni naturalnych

Preparat do czyszczenia kamieni naturalnych. Usuwa zabrudzenia i plamy – nawet te najbardziej uciążliwe. Do stosowania na podłożach, murach, ogrodzeniach i podjazdach.

Usuwanie białych wykwitów

Preparat do czyszczenia każdego rodzaju materiałów. Usuwa zabrudzenia i plamy w postaci białych nalotów i wysoleń – nawet te najbardziej uciążliwe. Do stosowania na podłożach, murach, ogrodzeniach i podjazdach.

Usuwanie rdzy i rdzawych śladów

Preparat specjalnie przygotowany do usuwania rdzy, plam i rdzawych nalotów. Do stosowania na każdy rodzaj materiału. Skutecznie niweluje rdzawe zabrudzenia nie niszcząc materiału.

Czyszczenie kostek brukowych i betonów

Produkt do skutecznego czyszczenia materiałów brukowych, betonowych i wykończeniowych chłonnych. Bardzo dobrze usuwa zabrudzenia i ciemne naloty, odświeżając wygląd kostki brukowej. Preparat zasadowy. Do stosowania w myciu ręcznym, w urządzeniach wysokociśnieniowych oraz maszynach czyszczących. Bezpieczny dla użytkownika, biodegradowalny.

Impregnacja betonów i prefabrykatów

Hydrofobowy impregnat do ochrony materiałów betonowych i prefabrykatów przed zabrudzeniami, wodą i wilgocią. Nie zmienia naturalnego koloru i wyglądu. Stosowanie preparatu gwarantuje obniżenie nasiąkliwości oraz blokowanie wnikania wody i brudu do wewnątrz materiału. Do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

Usuwanie alg, porostów i mchów

Specjalistyczny środek do usuwania zielonych nalotów. Niweluje zabrudzenia z alg, mchów i innych porostów. Bezpieczny dla materiału czyszczonego. Nie wymaga czasochłonnego szorowania.