Niania biła, szczypała i potrząsała 9-miesięcznym dzieckiem. Nagrała ją ukryta kamera

4395

Makabryczny materiał zarejestrowany na ukrytej kamerze, pokazuje jak niania wielokrotnie bije, szczypie i potrząsa 9-miesięcznym dzieckiem. Na początku nagrania widać jak wyraźnie zestresowane maleństwo przeraźliwie płacze, a niania bez żadnego wzruszenia krzyczy po nim.

Te tragiczne wydarzenia miały miejsce w Macedonii. Rodzice postanowili sfilmować z ukrycia nianię, ponieważ zaniepokoiły ich siniaki na ciele synka. Kobieta nadużywa przemocy wobec niemowlaka nawet wtedy, gdy siedzi grzecznie i jest cicho. Najwyraźniej robi to dla własnej rozrywki. Po uderzeniu dziecka po raz czwarty, maleństwo zaczyna płakać, wtedy krzyczy ‘ciii’ i zaczyna go przyduszać pod kocem. Kiedy wydaje się, że dziecko wreszcie zasnęło, pseudo niania zagląda pod koc i go policzkuje.

Obecnie ‘niania’ do czasu ogłoszenia wyroku przebywa w areszcie tymczasowym, grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Film udostępniony na LiveLeak szybko rozprzestrzenił się w sieci i spotkał się z ogromnym oburzeniem internautów. Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=2U_yex4InDw