Ogranicz koszty wypożyczenia samochodu nawet do 75%

121

Wyjeżdżasz na wakacje, w przerwie między semestralnej lub na święta? Dojazd na lotnisko i z lotniska łącznie kosztuje Cię częstokroć więcej niż cena zakupionego biletu?

Zobacz, jak możesz zaoszczędzić na wypożyczeniu samochodu, nawet do 5£ za dzień.

Zarezerwuj teraz, by zaoszczędzić

Ceny wynajmu samochodu rosną, im krótszy jest okres pomiędzy rezerwacją, a datą oczekiwanego wynajmu.

Jeżeli rozpoczniesz swoje poszukiwania latem, to ceny kształtują się w granicach nawet £60 za dobę przy wynajmie nawet najmniejszego, najbardziej ekonomicznego auta.

Przyjmując, że za kilka miesięcy wybierasz się na swój długo wyczekiwany urlop, koszt wynajmu samochodu w sierpniu na Maladze może Ciebie wynieść jedyne £7 za dzień, a na Teneryfie £7 za dzień.

Znajdź najtańszą ofertę - korzystaj z porównywarek cen

Można w szybki i łatwy sposób skorzystać z dostępnych wyszukiwarek, które pomogą w odnalezieniu najbardziej korzystnej oferty.

Opodo, Expedia, CheapAirEssential Travel

Uważaj na pułapki z dodatkowym ubezpieczeniem

Możesz zaoszczędzić nawet do 80% jeśli wykupisz ubezpieczenie wcześniej.

Ubezpieczenie podstawowe jest zawsze w cenie, także nie ma konieczności wykupu dodatkowego ubezpieczenia – wszystko zależy od tego czy tego chcesz.

“Hej. potrzebujesz również dodatkowe ubezpieczenie” – podpowiadają sprzedawcy.

NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ W PUŁAPKĘ! Dodatkowe ubezpieczenie zakupione na ostatnią chwilę to nawet 25£ za dzień.

Warto porównać oferty ubezpieczycieli oraz skorzystać z ofert promocyjnych.

Confused [SPRAWDŹ OFERTĘ TUTAJ]

 Szybkie wskazówki na dalsze ograniczenie kosztów

  • Uważaj na politykę paliwową firm. Każda z dostępnych wypożyczalni samochodów indywidualnie ustala zasady dotyczące paliwa, z którymi można zapoznać się już na etapie rezerwacji.

Według zasad danej firmy, może być to koszt nawet £90 więcej doliczonego do Twojego ostatecznego rachunku. Dltaego, też odbierz samochód z pełnym bakiem, a zwróć z pustym.

  • Pobierz kod DVLA (Driver Vehicle and Licensing Agency) wcześniej przed upływem 21 dni. Chociaż nie wszystkie firmy zagraniczne o to pytają.

Więcej dostępnych informacji odnajdziesz tutaj [POBIERZ KOD DVLA]

  • Zrób rezerwacje na zagranicznej stronie. Jeśli już wybrałeś zagraniczą firmę, od której chcesz wynająć samochód, spróbuj dokonać rezerwacji za pośrednictwem zagranicznej strony firmy.
  • Zamień komórkę na bezpłatną nawigacje satelitarną. Jeśli masz GPS w telefonie, przekonwertuj go na nawigacje w 178 krajach.