Plymouth: Brytyjka przez 30 lat była więziona i wykorzystywana seksualnie przez swojego ojca

823

Bobbi Woodley przez 30 lat była poniżana i gwałcona przez własnego ojca. Mężczyzna podawał jej ekstazy, zamykał ją w bagażniku auta, wielokrotnie gwałcił. W przerażającą przeszłość kobiety aż trudno uwierzyć, ojciec zrujnował jej całe życie.

Kobiecie zawsze śni się ten sam koszmar. Mała dziewczynka jest zamknięta w bagażniku auta, jest ciemno, w powietrzu unosi się zapach stęchlizny, ledwo może oddychać. Mimo że jest okryta kołdrą, jest jej strasznie zimno. W pobliżu nie ma latarki, nie ma żadnej zabawki, nie ma nic. Jest pod wpływem narkotyków. Potrzebuje skorzystać z łazienki, ale nie ma pojęcia kiedy ‘on’ przyjdzie, godziny ciągną się w nieskończoność. Ma zaledwie 12 lat.

Bobbi postanowiła w końcu opowiedzieć swoją historię, która jest tak bolesna aż prawie niemożliwa. Ojciec wykorzystywał ją odkąd skończyła 4 latka. Matka urodziła ją w wieku 18 lat, ojciec był już po 30-tce, odeszła od niego gdy Bobbi miała 7 lat. W pewnym momencie oprawca ją uwięził i zmusił, żeby zachowywała się jak jego żona. Potrafił ją zamknąć w bagażniku na okres nawet 5 tygodni.

Szansa zatrzymania go umknęła pracownikom socjalnym, policji, prokuraturze. Dopiero prywatny detektyw, którego wynajęła Bobbi, postawił 77-letniego Colina Gossa przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna przyznał się do 7 postawionych mu zarzutów, w tym 3 dotyczących gwałtu. Sąd w Plymouth skazał go na karę 18 lat pozbawienia wolności.