Podejmij wyzwanie! Rozpocznij odchudzanie!

170

Nazywam się Marzena Kramarz i jestem absolwentką  kierunku Technologii Żywności i Żywienia Człowieka  SGGW w Warszawie.  Poza bogatą wiedzą teoretyczną z zakresu dietetyki i jakości produktów spożywczych posiadam również bogate doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentem, które zdobyłam prowadząc Poradnię Dietetyczna w Kłodzku oraz uczestnicząc w programie Szwajcarsko – Polskim pt. „Wdrażanie zasad racjonalnego stylu życia wśród osób z nadwagą i otyłością w systemie ochrony zdrowia  w Polsce” prowadzonym przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie.

Moim priorytetem jest nie tylko fachowa pomoc w osiągnięciu indywidualnych celów, takich jak: poprawa stanu zdrowia, optymalizacja osiągnięć sportowych czy trwała utrata masy ciała, ale przede wszystkich edukacja żywieniowa pacjentów i motywowanie ich do zmiany życia na zdrowszy.

W czasie konsultacji dietetycznych, poza szczegółowym zapoznaniem się ze stanem zdrowia pacjenta, nawykami oraz przyzwyczajeniami żywieniowymi, staram się również uzyskać informacje dotyczące przebytych chorób w najbliższej rodzinie. Jest to konieczne, aby móc wprowadzić odpowiednią dietę ściśle dostosowana do stanu zdrowia konkretnego pacjenta. Istnieje wiele chorób dietozależnych czego doskonałym przykładem są wrzody żołądka, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby nerek, choroby wątroby, miażdżyca, niedokrwistość czy celiakia. Ważne jest w takich przypadkach odpowiednie żywienie, w walce z chorobą i w profilaktyce nawrotu choroby.

Spotkania prowadzone przeze mnie są trzycześciowe. Pierwsze spotkanie, to szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy pacjenta. Kolejna wizyta skupia się na omówieniu indywidualnego planu działania, zaś ostatnie jest wizytą kontrolną po miesiącu stosowania zaleceń.

Moje porady, to  nowy styl życia, a dieta jest tylko jego elementem.

Powrót radości z życia, optymizmu, poczucia własnej wartości i godności, która będzie wreszcie na właściwym wysokim miejscu są NASZYMI GŁÓWNYMI CELAMI!!!

Miejsce konsultacji: 1 YORK ROAD, HOUNSLOW TW3

Konsultacje w dogodnych dla pacjenta godzinach, po wcześniejszym umówieniu terminu
tel. 02031919039, e-mail info@naszawyspa.com

Podejmij wyzwanie! Rozpocznij odchudzanie!