Pożyczka dla firm

943
szybka pozyczka w uk

Prowadzisz własną firmę w Wielkiej Brytanii i potrzebujesz pieniędzy na rozwój działalności? Chcesz udowodnić wszystkim niedowiarkom, że twój pomysł sprawdzi się i przyniesie oczekiwany zysk?

Jeśli szukasz źródła finansowania w UK, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie, nawet gdy kolejny bank odrzucił twoją prośbę o udzielenie kredytu.
Mimo, iż rodzina i znajomi odmówili pomocy finansowej, nie wierząc w twój pomysł, możesz być niezależny finansowo i radzić sobie na własną rękę.

W jaki sposób?
– korzystając z szybkiej pożyczki dla firm.

Oferta kierowana jest wyłącznie do firm i cechuje się jasnymi warunkami oraz rozsądnymi kosztami. Wysokość pożyczonej kwoty oscyluje w granicach £ 1,000 – 50,000, a jej maksymalny czas spłaty wynosi 6 miesięcy. Po zatwierdzeniu, pieniądze można uzyskać na swoim koncie w przeciągu 48h, aby rozwinąć swój biznes.
Loan ten dostosowany jest indywidualnie do przedsiębiorcy, który sam decyduje o tym w jakim czasie spłaci zadłużenie. Płaci się tylko za czas posiadania pożyczonych pieniędzy.
Aby ubiegać się o pożyczkę, potrzebne będą wyłącznie informacje o Tobie i Twojej firmie. Limit kredytowy oparty jest na potencjale firmy, przeważnie jest to przybliżony miesięczny przychód. Dla nowopowstałych firm – Startup business limit kredytowy wynosi do £10,000.
Pieniądze można pożyczyć na każdy cel związany z prowadzoną działalnością.
Ponadto, nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań. Pożyczka przyznawana jest okres 6 miesięcy, jednak można spłacić ją wcześniej i tym samym zaoszczędzić.
Nagłe i nieoczekiwane wydatki mogą zdarzyć się każdemu, jednak nie każdy dysponuje odpowiednią kwotą, aby je pokryć. Propozycja szybkiej pożyczki dla firm może stać się idealnym rozwiązaniem.

Open modal