Pożyczka dla firm

838
szybka pozyczka w uk

Prowadzisz własną firmę w Wielkiej Brytanii i potrzebujesz pieniędzy na rozwój działalności? Chcesz udowodnić wszystkim niedowiarkom, że twój pomysł sprawdzi się i przyniesie oczekiwany zysk?

Jeśli szukasz źródła finansowania w UK, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie, nawet gdy kolejny bank odrzucił twoją prośbę o udzielenie kredytu.
Mimo, iż rodzina i znajomi odmówili pomocy finansowej, nie wierząc w twój pomysł, możesz być niezależny finansowo i radzić sobie na własną rękę.

W jaki sposób?
– korzystając z szybkiej pożyczki dla firm.

Oferta kierowana jest wyłącznie do firm i cechuje się jasnymi warunkami oraz rozsądnymi kosztami. Wysokość pożyczonej kwoty oscyluje w granicach £ 1,000 – 50,000 (dofinansowanie w uk), a jej maksymalny czas spłaty wynosi 6 miesięcy. Po zatwierdzeniu, pieniądze można uzyskać na swoim koncie w przeciągu 48h, aby rozwinąć swój biznes.
Loan ten dostosowany jest indywidualnie do przedsiębiorcy, który sam decyduje o tym w jakim czasie spłaci zadłużenie. Płaci się tylko za czas posiadania pożyczonych pieniędzy.
Aby ubiegać się o pożyczkę, potrzebne będą wyłącznie informacje o Tobie i Twojej firmie. Limit kredytowy oparty jest na potencjale firmy, przeważnie jest to przybliżony miesięczny przychód. Dla nowopowstałych firm – Startup business limit kredytowy wynosi do £10,000.
Pieniądze można pożyczyć na każdy cel związany z prowadzoną działalnością.
Ponadto, nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań. Pożyczka przyznawana jest okres 6 miesięcy, jednak można spłacić ją wcześniej i tym samym zaoszczędzić.
Nagłe i nieoczekiwane wydatki mogą zdarzyć się każdemu, jednak nie każdy dysponuje odpowiednią kwotą, aby je pokryć. Propozycja szybkiej pożyczki dla firm może stać się idealnym rozwiązaniem.
Więcej informacji zdobędziesz pod numerem telefonu: +44 02031919189