Proces dezynfekcji we własnym domu

135

Usługi związane z dezynfekcją obiektów kojarzą Nam się zazwyczaj z obiektami związanymi z medycyną. Prywatne szpitale, kliniki, studia medycyny estetycznej, gabinety lekarskie nie są jedynymi miejscami, w których dokonuje się takiego procesu.
Dezynfekcja to postępowanie, które ma na celu niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. Dezynfekcja niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów, ale nie zawsze usuwa formy przetrwalnikowe. Zdezynfekowany materiał nie musi być jałowy. Dezynfekcja, w przeciwieństwie do antyseptyki dotyczy przedmiotów i powierzchni użytkowych.
Jedną z metod dezynfekcji jest zastosowanie pary wodnej.
Dezynfekcja staje się coraz popularniejszą metodą czyszczenia obiektów prywatnych wewnątrz.
Miejscami we własnym domu, w których stosuje się dezynfekcję są prysznice, wanny, łazienki, toalety elementy wyposażenia kuchni jak również zabawki dziecka czy też jego foteliki.
Doskonałym urządzeniem do zastosowań profesjonalnych jest odkurzacz parowy Verona HRC 3,65kW.
Urządzenie Verona jest generatorem pary wyposażonym w szeroką gamę specjalistycznych końcówek, które dają możliwość wielu zastosowań urządzenia – szeroki wachlarz usług dla Zleceniobiorcy. Verona znajduje swoje zastosowanie zarówno w hotelarstwie, gastronomii, gabinetach lekarskich jak i kuchniach, łazienkach domów prywatnych. Parownica może wykonywać podstawową funkcję odkurzania jak i doczyszczenia silnie zabrudzonych czy też zatłuszczonych powierzchni, płytek, fug w kuchni czy mycia okien. Nieodłącznym działaniem jest jednoczesna dezynfekcja czyszczonej powierzchni. Poprzez zastosowanie końcówek oraz możliwość równoczesnej pracy parownicy jak i odkurzacza możemy bezpośrednio zasysać skroploną parę podczas pracy co w znaczny sposób skraca średni czas wykonania usługi. Specjalna końcówka do okien wraz z zasysaniem pary przez odkurzacz sprawia, że mycie okien staje się czynnością niezwykle szybką, dokładną, bez stosowania chemii oraz groźnych detergentów. Oprócz wspomnianej ssawy do okien w wyposażeniu znajduje się mi. przedłużka, końcówka do fug, dywanów, powierzchni typu płytki, wąskich szczelin itp. Taki zestaw sprawia, że jestem w stanie wyprać tapicerkę, przy jednoczesnej jej dezynfekcji, kompleksowo doczyścić dom, firmę, przedmiot czy też urządzenie.
Verona HRC 3,65kW jest maszyną, która wchodzi w skład zestawu urządzeń, które zamontowane są na mobilnej jednostce czyszczącej.
Mobilna jednostka czyszcząca kompleksowo obsłuży nie tylko podjazd, wnętrze, taras domu Zleceniodawcy indywidualnego, ale również hotel, restaurację czy Klienta korporacyjnego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 02031919161