Seminarium Naturalne Moce Uzdrawiania

228

Seminarium Naturalne Moce Uzdrawiania
Wykładowca Maciej Będkowski
Bioenergy Master * Reiki master & Teacher

Gość specjalny Tomasz Pedowicz – Just Dance Latin, który poprowadzi darmową lekcję salsy oraz przedstawi małe demo tańca

Człowiek jest najwspanialszą istotą naszej planety. Wszyscy jesteśmy ludźmi, ale każdy z nas jest indywidualnością. Dlatego korzystam z dorobku kilku dziedzin medycyny alternatywnej aby kierując się intuicją i fachową wiedzą użyć tej, która jest dla danej osoby w tym czasie najbardziej odpowiednia.

Maciej Będkowski

Zajmuję się medycyną alternatywną od 2005 roku. Pierwszy raz poczułem na sobie oddziaływanie energii, podczas inicjacji Reiki. Następnie poszukując, czytając książki docierałem do kolejnych nauczycieli, którzy wprowadzali mnie w świat energii, dźwięków, kolorów, medycyny alternatywnej. Postanowiłem, że to jest to czym się chcę zajmować, gdyż sprawia mi to radość i daje satysfakcję. Podczas wykonywania zabiegu kieruję się fachową wiedzą oraz intuicją, która wielokrotnie sprawdza się w działaniu  przynosząc ulgę pacjentom.

Bioenergoterapia, Reiki, Muzykoterapia, Radiestezja w połączeniu z Metodą Bronnikowa oraz Metodą Silvy dostarczają mi szerokiego wachlarza możliwości pracy z pacjentem.

600x600

Bioenergoterapia ma bardzo duży wachlarz chorób z którymi daje sobie radę, gdyż regulując przepływ energii, odblokowując blokady energetyczne, emocjonalne jest w stanie przywrócić organizm do stanu homeostazy, czyli stanu zdrowia.
Bioenergoterapeuta ma uwrażliwione dłonie, dzięki którym jest w stanie sprawnie wyregulować coś czego oko ludzkie, rzadko kiedy jest wstanie zobaczyć – co jednak łatwo daje się sfotografować używając metody zdjęć Kirlianowskich. Pracuje na wielu poziomach: Ciała, Umysłu i Ducha co daje znacznie lepsze efekty niż medycyna jednowymiarowa.

Bioenergo Terapia traktuje człowieka jako istotę truistą, bada stan fizyczny, psychiczny i emocjonalny aby wprowadzić stałe pozytywne zmiany. Ma za zadanie zharmonizować biopole pacjenta, przywrócić naturalny balans energetyczny, wzmocnić siły witalne. Podczas zabiegu bioenergoterapeuta odnajduje bloki energetyczne w ciele pacjenta, likwiduje je, doenergetyzowuje narządy wewnętrzne ciała lub usuwa nadmiary nagromadzonej w nich energii.

Reiki wywodzi się z Japonii. Jest to naturalna metoda przekazywania energii dłońmi przez terapeutę do odbiorcy. Reiki jest energią z wyższego wymiaru, na łączeniu się ze Źrodłem Enegii Kosmicznej, Boskiej, Uniwersalnej i po przez wtajemniczonego terapeutę wpływa do ciała pacjenta regulując jego wewnętrzną energię, rozpuszczając blokady energetyczne, doenergetyzowując. Konkluzją nowoczesnej nauki jest to, że wszystko we wszechświecie jest wibracją. Celem Reiki jest uzdrowienie na wszystkich poziomach, także duchowym. To zsynchronizowanie się z kosmicznym rytmem i przekazywanie wibracji harmonii, miłości i uzdrowienia. Dzięki tej metodzie możliwe jest przekazywanie energii również zwierzętom oraz roślinom.

Metoda Silvy to metoda pracy z umysłem będąc w stanie tzw. Alfy. Fantastyczna metoda, nieinwazyjna, polegająca na aktywnej medytacji podczas, której świadomie kierujemy procesami zachodzącymi w organizmie.
Jest wielopoziomowa i posiada niesamowitą game narzędzi, które w praktyczny sposób są w stanie ułatwić człowiekowi życie, zdrowe kontakty w pracy oraz na wielu innych płaszczyznach. Wielokrotnie sprawdzona na nieuleczalnie chorych pacjentach, sportowcach, dzieciach i ludziach starszych. Uniwersalna, światowa, prosta w zastosowaniu. Bazuje na zwolnieniu pracy fal mózgowych z Beta do Alfa i umiejętnemu wykorzystaniu tego stanu do pracy nad sobą.

Terapia kamertonami to nowa metoda pracy z dźwiękiem – muzykoterapii dogłębnej komórkowej. Stosowana profilaktycznie utrzymuje w zdrowiu cały organizm, nadaje umysłowi wyciszenie oraz dociera w głąb duszy przynosząc ukojenie spokój i poczucie wewnętrznej radości.

images (3)

Drgania, które tworzą dźwięk, to energia szeroko występująca w przyrodzie, we Wszechświecie i w nas samych. Ucho ludzkie odbiera jedynie ułamek tego potężnego spektrum drgań, a przecież choć to niewidzialna, to jednak potężna siła. Wywołuje u człowieka głębokie zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym jednocześnie. Fala dźwiękowa, pochodząca z kamertonów (mająca długość 1 metra) wnika w głąb organizmu człowieka i stroi go do stanu balansu (równowagi) czyli stanu zdrowia na poziomie wszystkich układów. Kiedy słuchamy dźwięku kamertonów, nasz system nerwowy dostraja się do tonacji przywracając prawidłową równowagę energetyczną.

Opiera się na kilku technikach opracowanych przez dr Barbarę Romanowską, które powstały na podstawie badań nad dźwiękiem przeprowadzonych we Francji i USA. Badania te wykazały pozytywne działanie dźwięku na komórki ciała, a zatem metoda ta jest całkowicie bezpieczna, bardzo przyjemna, skuteczna dla zdrowia i nieinwazyjna (przynosi dobre wyniki dla wszystkich komórek ciała, nie powodując skutków ubocznych).
W sposób natychmiastowy poprawia samopoczucie przy użyciu odpowiedniej techniki.
Bioenergoterapeuta jest uwrażliwiony na odbiór informacji płynących z biopola pacjenta, potrafi je zeskanować, Jest w stanie zlokalizować blokady w przepływie energii i je odblokować. Dzieje się tak z powodu wypełniającej nas w przeważającej części wody, która jest doskonałym przekaźnikiem fal dźwiękowych.

Radiestezja jest to nauka o świadomym odbiorze różnych rodzajów radiacji, przekształcaniu je na wskazania oraz interpretacji wskazań i odczuć radiestety.
Radiestezja – (łac.słowo “radius” = promień, “radiato” = promieniowanie + grec. “aisthesis” = czucie, postrzeganie, “aisthetikos” = odczuwający).

Jest dziedziną wiedzy obejmującą badanie zjawisk występujących w przyrodzie i oddziaływających w czasie i przestrzeni na materie ożywioną i nieożywioną. Są one świadomie odbierane i interpretowane przez uwrażliwionych i przeszkolonych ludzi, mogą być wykorzystane w ochronie środowiska.
Radiestezja zajmuje pośrednie miejsce między fizyką, a metafizyką. Jest ściśle związana z grupą nauk, które badają prawa i siły natury.’

Zapraszamy serdecznie na

Seminarium Naturalne Moce Uzdrawiania

które odbędzie się 20 Listopada o godz. 19:30 

w Polskim Ośrodku Społeczno – Kulturalnym (POSK)

238 – 246 King Street W6 0RF / Sala Malinowa

Wstęp 10£

Dowiedz się jak wykorzystać umysł do pracy nad swoim zdrowiem

www.bedkowskitherapy.com