Ekskluzywne perfumy nalewane za 1/3 ceny nareszcie w UK!

Najlepsze kopie oryginalnych zapachów

1449

Martyna Kulka, Przedsiębiorcza Polka mieszkająca w Londynie wprowadziła na rynek brytyjski znaną markę perfum nalewanych Mistral.

„Firma Mistral jest wiodącym producentem perfum nalewanych w Polsce i istnieje na rynku już prawie 20 lat. Ma ona oddziały w kilku krajach na terenie Europy takich jak Słowenia, Chorwacja, Niemcy, Węgry i Austria”– mówi pani Martyna, dodając „Nasza firma na terenie Anglii działa pod nazwą Cool Perfume”.

Perfumy nalewane, zwane także perfumami na mililitry są bardzo popularne w Polsce, jednak w Wielkiej Brytanii niewiele osób wie jeszcze o ich istnieniu oraz czym się wyróżniają. Perfumy te są zamiennikami oryginalnych perfum. Wszystkie zapachy proponowane przez Panią Martynę są inspirowane najbardziej znanymi markami perfum na świecie.

sklep z perfumami onlineW swojej ofercie posiada Chanel no 5, Madmaiselle czy Lady Milion. Firma Cool Perfume na swojej stronie oferuje obecnie 40 najbardziej poszukiwanych przez konsumentów zapachów, jednak firma Mistral w swojej ofercie posiada ponad 300 w ciągłej sprzedaży. Mogą one zostać zamówione przez firmę Cool Perfume na specjalne życzenie klienta.

Perfumy firmy Mistral tworzone są we Francji, posiadają niezbędne Europejskie atesty i certyfikaty. Wszystkie perfumy to wody perfumowane. Oznacza to, że stężenie olejku zapachowego jest wyższe niż przy wodach toaletowych, dzięki temu perfumy są bardziej trwałe i bardzo długo utrzymują się na skórze.

Perfumy, które oferuje firma Mistral nie są przygotowywane wcześniej, ale za każdym razem są rozlewane do butelek indywidualnie dla każdego klienta.

Dlaczego warto wybrać perfumy nalewane?

„Po co wydawać na ulubione perfumy £100 kiedy można wydać £10. W zależności od potrzeb możemy zakupić flakonik perfum od 10 ml do 100 ml. Szykuje Ci się nieoczekiwany wyjazd? Szukasz pomysłu na prezent? Zakup naszych produktów, z pewnością się sprawdzi!” – oznajmia Pani Martyna.

Dlaczego perfumy nalewane są tańsze?

„Po pierwsze kupując perfumy nalewane klienci nie płacą za ozdobną, specjalnie zaprojektowaną buteleczkę. Budżet wydany na marketing dla perfum nalewanych jest dużo mniejszy, perfumy te nie są reklamowane w telewizji, nie są polecane przez gwiazdy” – dodaje Pani Martyna.

Perfumy Cool Perfume dostępne są na stronie www.coolperfume.co.uk, gdzie odnajdą Państwo całą gamę produktów oferowanych przez firmę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, 25 kwietnia 2016 firma otwiera swój pierwszy punkt stacjonarny w dzielnicy Ealing mieszczący się w salonie fryzjerskim Mimi Vasquez.

Ealing Broadway
21 Bond Street
London W5 5AP

Kolejny punkt sprzedaży perfum nalewanych, Pani Martyna Kulka planuje otworzyć w samym centrum Hounslow.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu na Ealing i  skorzystania z oferty naszych perfum nalewanych.