SteamArt – bardzo czysty biznes

176

SteamArt to firma zarządzająca ogólnopolską siecią myjni parowych. Oferta dla franczyzobiorców i partnerów obejmuje myjnie stacjonarne, mobilne a także sprzedaż urządzeń i chemii do czyszczenia – nie tylko samochodów, ale i domów, firm oraz fabryk.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, SteamArt otwiera się na inne rynki europejskie, w tym angielski.
Oferta firmy wypełnia niszę na rynku angielskim jakim jest technologia parowa, urządzenia z nią związane oraz mobilny, czyli najwygodniejszy dla Konsumenta charakter świadczonych usług.
Technologia parowa to czyszczenie powierzchni suchą parą pod wysokim ciśnieniem.
Usługa jest stosunkowo tania, ekologiczna, a od zleceniobiorcy nie wymaga dużych inwestycji. Aby założyć myjnię stacjonarną nie potrzeba żadnych specjalnie przystosowanych obiektów. Wystarczy jedynie wyposażenie w sprzęt oraz adaptacja podłoża.
Na umycie samochodu zużywa się średnio 4-6 litrów wody. Równie oszczędne są myjnie mobilne, które mogą wykonywać usługi w dowolnie wybranym przez Klienta miejscu.
Kluczem do sukcesu myjni stacjonarnej jest dobra lokalizacja inwestycji. Doskonałym pomysłem jest myjnia zlokalizowana w pobliżu centrum handlowego, bądź też miejsca z wysoką rotacją ludzi. W kwestii jednostki mobilnej, kiedy to swój podmiot gospodarczy „wozimy ze sobą” czynnikami determinującymi sukces są przede wszystkim zaangażowanie i przedsiębiorczość. Nie bez znaczenia jest komunikatywność, która ma bezpośrednie przełożenie na umiejętność sugestywnej sprzedaży jak i wysoki poziom obsługi Klienta, a co za tym idzie jego satysfakcji.
Zakup sprzętu w SteamArt to przede wszystkim zaufanie firmie z doświadczeniem, profesjonalizm w szkoleniu jak i obsłudze posprzedażowej.
SteamArt Mobile to między innymi urządzenia Optima oraz Santoemma zaadoptowane na pojeździe dzięki systemowi przetwornicowemu. Tak przystosowane pojazdy mogą świadczyć usługi czyszczenia w dowolnie wybranym przez Klienta miejscu. Rozwiązanie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynkach europejskich stanowiąc wygodną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań oszczędzając czas Zleceniodawcy.
Rozwiązania mobilne znajdują swoje zastosowanie również w czyszczeniu domów, kuchni hotelowych, dezynfekcji mebli, placów zabaw czy nawet tępieniu chwastów – jednostka nie jest więc ograniczona jedynie do świadczenia usług w zakresie mycia i kosmetyki pojazdów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 02031919161