SteamArt UK – Mobilne jednostki czyszczące na terenie Anglii

213

SteamArt UK z siedzibą w Londynie jest oddziałem centrali SteamArt Polska z siedzibą w Luboniu koło Poznania.
StemArt Polska jest firmą, która od 5 lat zajmuje się wdrażaniem oraz rozwojem na rynku polskim mobilnych rozwiązań z zakresu czyszczenia, doczyszczania, dezynfekcji.
Firma jest zarządcą sieci franczyzowej mobilnych jednostek świadczących usług na terytorium całej Polski. Ponadto współpracuje z partnerami, którzy rozwijają swoje skrzydła pod własnym logo i własną nazwą.
W początkowym okresie właściciele firmy posiadali własne jednostki, jednak rosnący popyt i ograniczone możliwości przerobowe spowodowały, iż zaczęto myśleć nad wprowadzeniem rozwiązania, które sprostało by oczekiwaniom Zleceniodawców, przy jednoczesnej większej rozpoznawalność marki. W ten sposób zrodził się pomysł powstania sieci franczyzowej.
Rosnący popyt na usługi zawdzięcza się zmianie stylu życia, zmniejszoną ilością czasu wolnego potencjalnych Klientów. Wszystkie te czynniki spowodowały rozwój biznesu na rynku polskim, zarówno wśród jednostek franczyzowych, jak również partnerskich.
Doświadczenie zdobyte przez okres 5 lat, znajomość potrzeb Klientów, know-how, spowodowały, że firma SteamArt chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów z innych europejskich państw, otworzyć się na inne, nieobsługiwane dotąd rynki. Po uruchomieniu jednostek partnerskich w Niemczech czy Danii, firma zdecydowała się uruchomić oddział kompleksowo obsługujący osoby, które gotowe są założyć mobilne jednostki czyszczące na terenie Wielkiej Brytanii.
Dokładna analiza rynku angielskiego wykazała olbrzymi popyt na usługi mobilnych jednostek czyszczących, przy jednoczesnej niemalże zerowej podaży.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 02031919161