Świetny pomysł na własny biznes – Myjnia Parowa

318

Z roku na rok przybywa coraz więcej młodych i ambitnych osób chcących spróbować swoich sił w starciu z prowadzeniem działalności gospodarczej. Okazuje się że duża część z nich rezygnuje na starcie w związku z dużymi kosztami jej uruchomienia lub problem ze znalezieniem odpowiedniej lokalizacji.
Te problemy jednak nie dotyczą mobilnych firm usługowych. Mowa tutaj nie tylko o coraz bardziej popularnych foodtrack’ach ale również o wulkanizacji czy myjni z dojazdem do Klienta.
Uruchomienie tej ostatniej działalności wiąże się ze zdecydowanie mniejszym ryzykiem nie trafienia z lokalizacją, ponieważ wszystkie usługi oferowane są pod wskazanym przez Klienta adresem. Oszczędza to nie tylko jego czas ale daje też duża wygodę.
Biznes mobilnych myjni rozwija się bardzo dynamicznie z wielu powodów, nie trzeba stać w długich kolejkach aby umyć auto, tracić czasu na dojazd i zastanawiać co ze sobą zrobić podczas gdy nasz środek transportu poddawany jest zabiegom upiększającym.
Co ważne, oferta skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych, zdecydowana większość firm, ceni sobie oszczędność czasu i pieniędzy wynikającej z obsługi przez mobilne myjnie parowe. Z kolei długoterminowe umowy zawarte z firmami, dają poczucie bezpieczeństwa właścicielowi myjni.
Mobilne myjnie wyposażone są w specjalną technologię parową, która umożliwia wykonanie tych usług skutecznie i ekologicznie, ponieważ do standardowego mycia pojazdu nie zużywa się więcej niż 4 litry wody. Nie ma więc obawy że po wykonaniu usługi zostawimy po sobie bałagan.
Co ważne, coraz rzadziej myjnie te wykonują jedynie mycie pojazdów. Większość Klientów decyduje się na usługę kompleksową (mycie auta, pranie tapicerki, wyczyszczenie i dezynfekcja wnętrza).
Oczywiście jak zawsze powodzenie myjni, będzie w dużym stopniu uzależnione od umiejętności i dokładności operatora myjni, dostępu do odpowiednich środków chemicznych, zapleczu serwisowemu oraz dostępowi do szkoleń. Takie wsparcie zapewniają jednak dystrybutorzy mobilnych myjni parowych którzy kompleksowo wyposażają i przygotowują auta do prac w terenie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 02031919161