Zadzwoń do mnie – Kup numer 0203, 0207, 0208…0870 czy 0871

210
tanie-rozmowy-do-polski-z-uk

Twoja firma ma siedzibę w Polsce. Ty to wiesz. Czy nie powinni o tym wiedzieć również Twoi klienci? Czy nie będzie wyglądało bardziej profesjonalnie, aby dzwoniąc do Ciebie myśleli, że po drugiej stronie słuchawki jest osoba siedząca w biurze na jednej z Londyńskich ulic? Jak to zrobić? Nic bardziej prostszego. Miej angielski numer telefonu [WEJDŹ TUTAJ]

Teraz możesz nawet będąc poza granicami Anglii sprawić, aby Twoja firma wyglądała na angielską. Wystarczy kupić numer telefonu przypisany do granic Anglii. I wtedy gdziekolwiek byś nie był na świecie, każdy dzwoniący będzie myślał, że wciąż jesteś w Anglii.

Klient wybierając numer 0203, 0207, 0208 jako numer lokalny, pomyśli, że dzwoni do Anglii. Jeśli chcesz, aby Twoja firma wyglądała bardziej profesjonalnie możesz wybrać numer 0800, 0808, 0300, 0844, 0845, 0870 czy 0871. Lista numerów, jaką można wybrać jest naprawdę imponująca. Wszystko zależy od Ciebie. Co więcej, wszystkie zakupione numery posiadają umowę na 30 dni dając Ci w ten sposób dodatkowy spokój i bezpieczeństwo. Nie musisz czuć się niepotrzebnie związany. W przypadku zrezygnowania z usług możesz je wypowiedzieć 30 dni przed terminem rezygnacji. Nie musisz martwić się, że usługi, których nie potrzebujesz będą trwały w nieskończoność jak w przypadku wielu podpisywanych umów. Wszystko jest dopasowane do klienta. To on musi czuć się swobodnie i mieć dokładnie to czego potrzebuje.

Jesteś gotowy na dobre zmiany w swojej firmie?
Jesteś przygotowany na jej nowy profesjonalny wizerunek?
Czekasz na napływ nowych klientów?
Nie trać czasu.

Wejdź na stronę [TUTAJ] i zakup swój nowy numer telefonu.

Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje o usłudze telefonicznej, usługach dodatkowych i sklep, w którym w prosty sposób wybierzesz i kupisz numer telefonu.

Magda – Londyn
Wiele lat mieszkałam w Anglii. Prowadziłam firmę sprzątająca. Każdego dnia odbierałam kilkanaście telefonów od moich pracowników i osób poszukujących sprzątaczki. Kiedy urodził się mój synek, podjęłam decyzję o powrocie do Polski. Nie chciałam jednak wszystkiego zaczynać od nowa i mieć dalej swoją firmę. Zastanawiałam się co tak naprawdę jest mi potrzebne, aby dalej mogła funkcjonować. Konto w banku, które mogę obsługiwać online i telefon, dzięki któremu mogę mieć stały kontakt z klientami i pracownikami. Kolega polecił mi stronę: http://tanie-rozmowy-uk.info/ gdzie mogłam zakupić numer telefonu 0203….. I wszystko stało się proste. Weszłam na stronę i wybrałam dla siebie numer telefonu. Wystarczyło na stronie mojej firmy zmienić numer telefonu, aby klienci mogli bezpiecznie dzwonić do mnie do Polski. Nikt nawet nie pomyślał, że zmieniłam miejsce zamieszkania. Moi pracownicy dzwonili do mnie na nowy numer nie wiedząc, że jestem od nich tak daleko, bo za rozmowy nie płacili więcej. Nic prostszego. Teraz mieszkam w Polsce z moją rodziną, a firma cały czas prosperuje. Wystarczy numer telefonu, który przekieruje rozmowy z Anglii do Polski. Firma, u której kupiłam swój nowy numer telefonu jest tak profesjonalna, że zrobili wszystko za mnie. Nie potrzebowałam ani internetu, ani skomplikowanych technologii aby podłączyli mój nowy numer. Zwykły numer pozwolił mi zmienić życie. Na szczęśliwsze…

W każdej chwili możesz kupić swój numer telefonu aby Twoja firma stała się bardziej profesjonalna. Masz do wyboru wiele numerów, z których dopasowujesz ten, który pasuje Tobie. 0203, 0207, 0208, 0800, 0808, 0300, 0844, 0845, 0870 czy 0871. Oprócz numeru telefonu otrzymasz wiele dodatkowych usług, które ułatwią Ci kontakt z klientami a im kontakt z Tobą. Jakie?

Automatyczna informacja
Usługa automatycznej informacji odtworzy krótką wiadomość do Ciebie przed rozpoczęciem każdego połączenia. Twój klient zostanie powiadomiony co do charakteru rozmowy i odbierze połączenie za pomocą odpowiedniego powitania firmy.

Jak to wygląda w praktyce?
Call Center odbiera pewną liczbę połączeń od klientów, usługa automatyczna informacja prosi o podanie, w sprawie jakiego produktu dzwoni klient. Call Center sprzedaje produkt A i B. Klient wybiera na usłudze opcje dla produktu A lub B. Sprzedający, używający usługi tanich numerów , dostają informację o wyborze klienta , dzięki czemu mogą przekierować go do odpowiedniego działu i powitać w należyty sposób.

Identyfikacja i wyświetlanie połączenia
Znaczne ułatwienie dla firm, które potrzebują identyfikacji połączenia przychodzącego i wiadomości dla swoich pracowników, by mogli zacząć rozmowę oficjalnym powitaniem firmy. Pozwala to korzystać wielu działom firmy z jednego numeru. Jest to również świetne narzędzie, jeśli chcesz uruchomić call center dla wielu przedsiębiorstw lub jeśli posiadasz wiele tanich numerów dla poszczególnych produktów. Można go używać obok kampanii marketingowej w celu monitorowania swojej wydajności.

Faksy dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej

Internet jest skutecznym sposobem wysyłania faksów. Szukanie zgubionych, bądź utraconych faksów, czy podchodzenie do faksu, by odebrać wiadomość – będzie przeszłością. Wystarczy skonfigurować usługę fax – e-mail korzystając z naszego narzędzia do zarządzania on-line i zdecydować, na który adres e-mail chcesz otrzymywać faksy. Twoi klienci nie będą otrzymywać informacji o zajętym faksie, kiedy będziesz próbował wysłać faks, co to daje większe bezpieczeństwo i poufność dla dokumentów wysyłanych. Dzięki usłudze przesyłania faksu na adres e-mail możesz odebrać faksy gdziekolwiek, jeśli masz dostęp do poczty internetowej. Zyskujesz większą kontrolę nad zarządzaniem dokumentami z faksów. Dodatkowo korzystasz z bardziej ekologicznego i bezpieczniejszego sposobu na wysyłanie faksów.

Faks wysyłany na e-mail
To usługa dostarczająca przychodzące faksy bezpośrednio na wskazany adres e-mail.

Pozwala ona zaoszczędzić czas i uniknąć marnowania papieru oraz pojemników z tuszem, dzięki czemu obniży koszty prowadzenia firmy, a nawet przyniesie jej zysk przez możliwość monitoringu przychodzących faksów przez Internet.

IVR platforma komunikacyjna
Nie potrzebny Ci żaden drogi sprzęt, wystarczy założyć profesjonalny wielopoziomowy IVR dla połączeń przychodzących.

Przełączaj efektywnie swoje połączenia do różnych działów i powitaj swoich klientów własnym specjalnym powitaniem. Wszystko dzięki tej usłudze Interaktywnej.

Interaktywna Obsługa Osoby Dzwoniącej (IPV)
Elastyczna kontrola połączeń przychodzących pozwala Ci kierować klientów dokładnie tam gdzie chcesz.

Kontroluj swoje połączenia i przesyłaj je na telefony komórkowe, stacjonarne lub na pocztę głosową do odpowiednich działów. Usługa ta idealna jest dla firm posiadających wiele różnych działów.

Możesz ustawić proste IVR na Twoim panelu sterowania w ciągu kilku minut. Połączenia mogą być przekierowywane, kiedy chcesz i w miejsca, które chcesz.

Jak to wygląda w praktyce?
Firma ubezpieczeniowa tworzy prosty IVR na bezpłatny numer telefonu 0808. Rejestruje wiadomość powitalną i ustawia swoim klientom 4 opcje obsługi w menu głównym. Po naciśnięciu 1- opcje sprzedaży, po naciśnięciu 2- opcje reklamacji, naciśnięcie 3- obsługa klienta i naciśnięcie 4- zostaw wiadomość.
Każda opcja może być przejściem do właściwego działu, może również zostać wysłany e-mail do obsługi klienta z wiadomością, żeby pracownicy oddzwonili do klienta. Możesz ustawić platformę komunikacyjną Interaktywnej Obsługi Klienta w bardzo łatwy sposób na każdym z naszych numerów. Główną zaletą usługi jest fakt, że nie musisz kupować drogiego sprzętu dla firmy, ponieważ nasze oprogramowanie IVR jest wirtualne. Skontaktuj się z nami już teraz, aby zobaczyć, jak ta usługa może przysłużyć się rozwojowi Twojej firmy.

Nagrywanie rozmów
Zapis, odtwarzanie i monitorowanie połączeń za pomocą łatwej w użyciu usługi hostingowej nagrywania wszystkich tanich rozmów przychodzących na telefon biurowy lub telefon komórkowy. Jest to idealne narzędzie dla wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują nagrania swoich rozmów dla potwierdzenia zgodności lub wykorzystania ich do szkoleń i w celu poprawienia jakości usług.

Najważniejsze zalety usługi nagrywania rozmów:

 • Specjalistyczny sprzęt nie jest wymagany,
 • Usługa zgodna z FSA,
 • Pomoc przy obsłudze klienta,
 • Szkolenia,
 • Rozpatrywanie skarg,
 • Konkurencyjne ceny i szybkie dostosowanie usługi pod potrzeby Twojej firmy,
 • Ochrona prawna i zgodność z normami branżowymi.,
 • Szkolenia i narzędzia monitorowania usługi dla Twojej firmy,
 • Natychmiastowy dostęp do dokumentacji z nagrań, by uniknąć sporów,
 • Możliwość nagrywania wielu połączeń jednocześnie,
 • Obsługa usługi nagrywania tanich rozmów dla Twojej firmy,
 • Wszystkie nagrane tanie rozmowy wysłane są do Ciebie zaraz po zakończeniu się połączenia,
 • Nagrywanie połączeń przychodzących na telefon, wielu działów lub osób pracujących w domu,
 • Zarządzanie online usługą nagrywania rozmów,
 • Ustawienie nagrywania połączeń na istniejącą IVR, kolejkowania lub usług grupowych.

Cennik usługi nagrywania tanich rozmów:

 • Extra 1p/min zostanie dodany do Twojego konta telefonicznego za każde z nagrań,
 • £10/ miesięcznie za wynajem usługi do nagrywania,
 • Ceny nie zawierają podatku VAT.

Portal do zarządzania online
Zamów którykolwiek z naszych numerów i uzyskaj łatwe w użyciu narzędzie do zarządzania online. Twoja firma zyska elastyczność i kontrolę nad swoim numerem kontaktowym i świadczonymi usługami.
Otrzymuj dane o świadczeniach i statystykach w realnym czasie.

Zarządzaj swoimi numerami i usługami online

Wyposażymy Cię w Twoje własne narzędzie do zarządzania online, które pozwoli na przekierowywanie numeru do wybranego celu, niezależnie czy będzie to telefon stacjonarny, telefon komórkowy, międzynarodowe połączenie, czy też poczta głosowa.

Dodaj wybrane usługi do swojego numeru, jeśli chcesz otrzymać więcej niż przekierowanie tylko jednego numeru. Wystarczy wybrać usługę z rozwijanej listy i numer, na którym zostanie uruchomione świadczenie. Możemy ustawić dowolną usługę lub numer za Ciebie, jeśli potrzebujesz pomocy przy korzystaniu z naszego narzędzia zarządzania online. Pobieraj statystyki w czasie realnym na Twój telefon, żeby zobaczyć, jak przebiega ruch połączeń na Twój numer. Istnieje również wiele raportów, które możesz pobrać, jeśli potrzebujesz wykonać analizę połączeń.

Chcesz wersję próbną usługi?

Zadzwoń, aby otrzymać wersję próbną usług i narzędzia do zarządzania połączeniami.