Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w IV Polskich Targach Medycyny Naturalnej i Kosmetyki “NATURA – ZDROWIE – URODA” w dniach 6 – 7 LUTY 2016r. w Polskim Ośrodku Społeczno – Kulturalnym (POSK) z siedzibą w Londynie.

Sobota – od 11:00 do 19:00, Niedziela – od 10:00 do 19:00

Targi są poświęcone naturalnym produktom, kosmetykom, suplementom oraz wszystkim terapiom, których celem jest polepszenie zdrowia i urody.

Targi przeznaczone są dla Polonii mieszkającej w Anglii oraz dla Anglików, dla ludzi ceniących sobie zdrowie i urodę, dbających o siebie i swoich bliskich i ceniących życie.

Zachęcamy do oglądnięcia filmu promującego IV Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki

UWAGA!

Targi otrzymały nominację w kategorii „Polski sukces” w prestiżowym konkursie „POLISH CHOICE OF THE YEAR 2015” z czego jesteśmy bardzo dumni.

jaTa prestiżowa nominacja była przyznana po raz pierwszy targom polonijnym organizowanym w Londynie! To jest wielkie wyróżnienie, które podkreśla Nasz profesjonalizm oraz stanowi zachętę dla Państwa do współpracy z naszą firmą.

Na targach znajdują się stoiska usługowe i handlowe oraz prezentowany jest cały blok wykładów poświęconych naturalnym kosmetykom, nowym metodom polepszania zdrowia, pomocy osobom, które szukają sposobu rozwiązań swoich problemów.

IMG_1639Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne dla wszystkich gości targów! 

Możliwe będzie nabycie niedostępnych w Londynie kosmetyków naturalnych mi.in. firmy Lavylites czy Starlife, suplementów i biżuterii oraz innych produktów z USA, Niemiec, Rosji, Czech i innych krajów.

Na naszych targach promujemy więc przede wszystkim profilaktykę zdrowia i naturalną kosmetykę i dlatego zaprosiliśmy firmę Star Life, która oferuje szereg produktów dla każdego, kto chce poprawić styl swojego życia, utrzymać siłę, witalność organizmu oraz dobrą kondycję i zdrowie na długie lata. To bogaty wybór nie tylko dla sportowców czy osób dbających o dobrą kondycję, ale i dla całych rodzin.

Wystawcy opowiedzą o metodach zachowania długiego i zdrowego życia, przedstawią wynalazki i odpromienniki, a również zapoznają z nowoczesną diagnostyką np. aparaturą HBS oraz opowiedzą o stabilizacji półkul mózgowych, regulacji układu krążenia i ochronie kręgosłupa, a również o terapii Theata Healing i refleksoterapii.

Preparaty Lavylites powstają wyłącznie ze składników naturalnych, ale ich prawdziwa niezwykłość tkwi w stosowanej podczas procesu produkcji metodzie nanotechnologicznej.

Istotą nanotechnologii, osiągnięcia stosowanego zarówno w przemyśle farmaceutycznym, jak i kosmetycznym, jest to, iż substancje aktywne zawarte w preparatach wytwarzanych tą metodą mają zdolność skutecznego działania będąc w jednostce miary wielkości nano (jedna miliardowa część jednostki podstawowej). W przypadku ludzkiego organizmu, oznacza to maleńkich rozmiarów organy komórkowe: czyli produkty te mają zdolność wchodzić w reakcje wzajemnego oddziaływania z żywą materią na najmniejszym dotychczas osiągniętym poziomie, dzięki czemu ich działanie jest dużo silniejsze i pewniejsze.

Są to unikalne kosmetyki, które dzięki zastosowanej najnowszej technologii pomagają natychmiast w wielu problemach. Efekty kosmetyczne przerastają wszelkie oczekiwania.

FIRMA STARLIFE jest producentem najwyższej jakości naturalnych suplementów diety, jak również produktów do pielęgnacji zdrowia i urody. Jest to międzynarodowa firma z siedzibą w Republice Czeskiej, która istnieje od 1992 roku, a jej właścicielem jest sportowiec: mistrz olimpijski z Barcelony, Robert Zmelik.

26113198_A_pWiększość receptur produktów STARLIFE oparta jest na wielowiekowych doświadczeniach tradycyjnej medycyny chińskiej i tybetańskiej oraz na najnowszych osiągnięciach współczesnej wiedzy medycznej. Każdy z nich jest wyprodukowany w oparciu o naturalne składniki, ma również bardzo wysoką bioprzyswajalność ok. 92-95%. Wszystkie suplementy posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i ich wysokiej jakości.

Dzięki produktom STARLIFE organizm ludzki potrafi osiągnąć stan harmonii w obszarze fizycznym, intelektualnym i emocjonalnym, a długotrwały efekt stosowania suplementów jest widoczny także po zakończeniu ich stosowania.

UntitledNiezwykłym produktem prezentowanym na targach będzie wynalazek amerykańskiego uczonego dr. Davida Schmidta, który połączył zalety tradycyjnej chińskiej medycyny z najnowszymi odkryciami w dziedzinie nanotechnologii – w postaci maleńkich plasterków LifeWave, które przylepia się do ciała na 12 godzin w miejscach punktów akupunktury. Dzięki nim odzyskamy energię, pozbędziemy się bólów (od 5 do 15 minut po naklejeniu plastra), zregenerujemy organizm, odzyskamy równowagę energetyczną, oczyścimy organizm ze złogów a nawet szybciej zagoją się rany, pozbędziemy się stresu i odzyskamy spokojny, głęboki sen. Plastry stosują olimpijczycy, a również David Backham, Phil Fister i inni.

Bardzo ważnym działem targów jest bezinwazyjna diagnostyka, którą można wykonać przy pomocy różnych urządzeń medycznych i skanerów np. za pomocą urządzenia diagnostycznego HBS wykonywany jest skan całego organizmu i możliwe jest określenie niedoborów oraz nadmiarów w organizmie, poziom toksyn i stan organów wewnętrznych. Dzięki tym informacjom można określić, w jaki sposób zmniejszyć ryzyko występowania chorób, złagodzić objawy tych istniejących, czy pomóc w ich wyleczeniu.

Gościem naszych targów będzie Dyplomowany Bioenergoterapeuta -Hipnoterapeuta, znany w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii Pan Zbigniew Jeruzal.

Jako Bioenergoterapeuta: posiada zdolność przekazywania energii osobie uzdrawianej, w celu poprawy stanu psychosomatycznego tzw. uzdrowienie psychiki i ciała, czyli umysłu, duszy i ciała.

Untitled1Rozpoznaje zaburzenia energetyczne w organizmie pacjenta i usuwa je, przywraca swobodny przepływ bioenergii między poszczególnymi warstwami aury (pola bioplazmy) oraz centrami energetycznymi, które odpowiadają za gospodarkę energetyczną całego organizmu człowieka, to pozwala przywracać prawidłową pracę organów znajdujących się w ich rejonie.

Jako Hipnoterapeuta: Pomaga osobom, które cierpią z powodu:

  • uzależnienia (alkohol, narkotyki, pracoholizm, zakupoholizm, hazard, internet),
  • nerwicy,
  • depresji,
  • zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia),
  • dolegliwości psychosomatycznych, myśli lub zachowań obsesyjnych,
  • zaburzeń zachowania,
  • odczuwają lęk, niepokój, czują smutek, przygnębienie, rozpacz, mają poczucie pustki, wycofania, nie radzą sobie ze stresem, przeżywają trudności w relacjach z ludźmi (dziećmi, partnerem, rodzicami, szefem),
  • są zaniepokojeni zachowaniem swoich bliskich, są dorosłymi dziećmi alkoholika.

Już po raz czwarty naszym gościem będzie charyzmatyczny Mirosław Biernacki, który naturalnymi terapiami zajmuje się od około czterdziestu lat, zawodową bioenergoterapię wykonuje od 1996r. odbył w tym okresie szkolenia i uzyskałem uprawnienia mistrza dyplomowanego/ tytuł nadawany przez komisję, w której obligatoryjnie musi być lekarz medycyny akademickiej. Sam tyt. zawodowy nadaje Izba Rzemieślnicza.

Ponadto jest Wielkim Mistrzem Reiki, prowadzi kursy jak i też szkolenia, ponadto ukończył Akademię Masażu/ masaż ogólny, segmentalny i drenaż limfatyczny. Odbył szkolenie terapeutyczne w klasztorze w Nepalu. Jest wykładowcą od około szesnastu lat w Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku i jej oddziałach. Jako psychotronik i doradca życiowy pomaga w doborze kierunków rozwoju osobistego. Prowadzi zabiegi terapeutyczne na terenie kraju, Niemiec, Belgii, Włoch, USA, a także na terenie Londynu i Manchesteru. Poza zabiegami bezpośrednimi wykonuje też zabiegi na odległość, których skuteczność jest bardzo wysoka. W 2002 r. jego biografia została zamieszczona w encyklopedii Who is Who, natomiast w grudniu tego roku ukaże się jego biografia w Oxford Encyklopedii, gdzie są opisane jego osiągniecia. Współpracuje z lekarzami wielu specjalności, co pomaga mu w skuteczniejszych działaniach terapeutycznych. Posiada wiele ukończonych kursów medycznych.

Untitledutu Mirosław Biernacki dokonuje szczegółowej analizy organizmu, a szczególnie pomaga przy regulacji układu krążenia i stabilizacji pracy serca. Udziela również porad dotyczących odpromienników i radiestezji.

Na targach będzie przyjmował na wizyty indywidualne, a również przeprowadzi wykłady – seanse zbiorowe bezpłatne dla gości targów.

Atrakcją targów będą również doradcy życiowi – Dora Cristal nazywana przez tych, którzy ją znają po prostu Dobrą Wróżką. Dorę Cristal tarot zafascynował gdy była świeżo upieczoną studentką. Przez lata zgłębiała jego tajniki, uczyła się sama i od najlepszych tarocistów w Polsce. Dziś przy pomocy tarota i innych narzędzi ezoterycznych pomaga każdemu, kto się o tą pomoc zwróci, bo wierzy, że życie łatwiej kształtować wiedząc z góry, co nas czeka.

Chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat nie tylko tarota, ale także tajemnic ludzkiej podświadomości i tego jak dokonać w niej korzystnych dla nas zmian. O swoich ezoterycznych doświadczeniach pisze na blogu www.dobrawrozka.co.uk.

Dora Cristal dobiera każdemu indywidualnie najbardziej właściwą dla niego metodę transformacji podświadomych programów i pracy z własną energetyką. Łączy wiele znanych sobie technik, aby osiągać jak najlepsze rezultaty u swoich klientów. Mimo to dalej się kształci i rozwija, gdyż zdobywanie wiedzy o naszym wszechświecie i o samym człowieku nie ma końca.

Na targach będzie też słynny Londyński Wróżbita Bartek Kózka.

Seans wróżebny w jego gabinecie znacznie różni się od usług oferowanych przez większość ezoteryków czy wróżek dostępnych na rynku. Przede wszystkim z racji tego, że podchodzi do swojej pracy bardzo przyziemnie. Mimo świetnie rozwiniętej intuicji, oraz mimo tego, że na co dzień pracuje z energią — jest twardo stąpającym po ziemi realistą. Uważa, że każdy z nas jest kowalem swojego losu i każdy z nas jest w pełni odpowiedzialny za swoje życie. Dlatego też wróżby o rycerzu na białym koniu, wielkiej wygranej, czy księżniczce zamkniętej w zamkowej wieży — nie są w jego stylu.

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia zawsze uczciwość i rzetelność wobec każdej osoby, która do niego przychodzi. Pomaga tam, gdzie jest to konieczne i gdzie pomoc jest faktycznie potrzebna. A to oznacza, że skupia się również mocno na przyczynach, lub na wydarzeniach, które miały miejsce w przeszłości. Jeśli zgłasza się do niego na przykład ktoś, kto ciągle trafia na nieuczciwych partnerów, jego praca nie ogranicza się jedynie do sprawdzenia w kartach kiedy wreszcie pojawi się ta właściwa osoba — aby osiągnąć to, na czym nam zależy, trzeba najpierw usunąć przyczyny, które powodują, że tego nie mamy. Skupienie się tylko na przyszłości, bez uporządkowania przeszłości i bez wskazania czy usunięcia przyczyn obecnego stanu rzeczy, jego praca nie miałaby sensu. Przypominałaby ona wówczas zaklejenie bolącego zęba gumą do żucia, zamiast wizyty w gabinecie stomatologicznym — a efekt takiej pracy można sobie łatwo wyobrazić…

Zdarzają się też sytuacje, kiedy z różnych powodów nie podejmuje się pracy z drugim człowiekiem. Najczęściej dzieje się to wtedy, gdy ktoś zjawia się bez wyraźnego powodu, ma niewłaściwe podejście do kart, chce zabawić się ich kosztem, albo też sprawdzić ich prawdomówność. Tarot jest lustrem ludzkiej Duszy i doskonale wyczuwa intencje człowieka. Wbrew pozorom, również nadmierne pokładanie nadziei w kartach i ślepe wierzenie we wróżby, też nie są dobrym podejściem. Karty mogą odbierać to jako nadmierne naciski ze strony człowieka i chęć „wymuszenia” pewnych informacji. Dlatego do kart należy podchodzić z pokorą, i przede wszystkim — z pewnym dystansem. Wówczas powiedzą one najwięcej i udzielą wielu trafnych podpowiedzi — twierdzi Bartek.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie oficjalnej www.targilondyn.co.uk  lub na Facebook’u www.facebook.com/targilondyn

Zapraszamy Państwa do polubienia również targowego Facebook’u, gdzie na bieżąco są umieszczane informacje o targach.

Serdecznie zapraszamy nowych wystawców z ciekawymi produktami i usługami!

Zapraszamy również firmy, które mogą reklamować swoje usługi, a nie są bezpośrednio związane z medycyną i kosmetyką, ale ich usługi i zakres działalności ułatwiają i są potrzebne w codziennym życiu Polaków w UK.

Poniżej odnajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, w razie zainteresowania prosimy o jego wypełnienie!

http://www.targilondyn.co.uk/img/zgloszenie/ZGLOSZENIE.pdf

Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki w Londynie – Oficjalni sponsorzy

PATRONI

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w targach jako gości i wystawców!

monikadymeckINFORMACJE: Monika Dymecka Twórca Targów i Organizator.

fax. 0048  58  341 75 40,  mobile. 0048 601 615 549        e-mail: monikadymecka@wp.pl

Anglia: 00 44 74 405 48 265  www.targilondyn.co.uk  facebook.com/targilondyn