Terapia YuMeiHo® czyli kręgarstwo po Japońsku

102

Czym zajmuje się kręgarz?

Kręgarz to specjalista zajmujący się problemami związanymi ze stawami. Najczęściej są to stawy kręgosłupa, choć dobry kręgarz potrafi zająć się każdym stawem i przykładowo ustawić wybity bark. Praca kręgarza polega więc na korygowaniu ustawienia stawów. To by było na tyle w ramach wprowadzenia. Odpowiedzmy zatem teraz na pytanie:

Dlaczego mogę potrzebować pomocy kręgarza?

Jeżeli czujesz dyskomfort w okolicy kręgosłupa (bądź też dowolnego stawu) oznacza to, że Twoje ciało potrzebuje dodatkowej pomocy, przykładowo w celu skorygowania ustawienia stawu. Czasami dyskomfort przeradza się w ból, o większym lub mniejszym natężeniu, sygnalizując Ci, że pomoc potrzebna jest natychmiast.

Kręgarz bardzo często jest w stanie przywrócić prawidłową pozycję, dzięki czemu możesz poczuć wyraźną poprawę już po pierwszej wizycie.

A czy to nie przejdzie samo?

Samo nic nie przechodzi. Najczęściej bywa tak, że przestaje przeszkadzać, a nawet boleć, ponieważ Twój organizm zaakceptował „kontuzję” jako coś stałego. Na jakiś czas, nawet na kilka lat, przestaje boleć. Czujesz się zdecydowanie lepiej do następnej kontuzji, która jest zwykle bardziej bolesna i wymaga dłuższego leczenia.

Oczywiście, że możesz próbować przeczekać ból, ale konsekwencje tego będą na pewno odczuwalne.

Czy kręgarstwo jest bezpieczne?

W tej kwestii opinie są podzielone. Moim zdanie, tak naprawdę zależy to od kręgarza, wykonującego zabieg. „Ustawiając”, jak to się popularnie mówi, wszystkie stawy naszego ciała od 2000 roku jak do tej pory cieszę się tylko korzystnymi dla klientów efektami moich działań.

Japońska szkoła YuMeiHo®, którą reprezentuję w Wielkiej Brytanii, cieszy się bardzo dużą skutecznością, bezpieczeństwem technik i kompleksowością działania. Holistyczne podejście do człowieka, tak charakterystyczne dla medycyny dalekiego wschodu, jest kolejnym argumentem świadczącym o korzystnym działaniu całego zabiegu, na który serdecznie zapraszam osoby w każdym wieku.

Jeżeli jesteś zainteresowany umówieniem wizyty, skontaktuj się z Nami poprzez wypełnienie poniższego formularza.

Zapraszamy serdecznie!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Temat

Treść wiadomości