tragiczny wypadek stacja metra Old Street
tragiczny wypadek stacja metra Old Street
35-letni Nick Mann zmarł po uderzeniu pociągu, podczas próby wydostania swego 32-letniego brata Roberta Manna, który prawdopodobnie znalazł się na torach w celu podniesienia upuszczonego przedmiotu.

Zdarzenie to miało miejsce o godz. 00:20 w niedzielę (29 Marca) na stacji metra Old Street w Londynie. Pasażerowie patrzyli z przerażeniem jak pociąg linia północna, uderza w mężczyzn. “Jeden człowiek był pod platformą. Ludzie płakali, to były takie przerażające sceny. To jest tak straszne usłyszeć, że ktoś umarł – Człowiek pod pociągiem był najwyraźniej poważnie ranny. Atmosfera na platformie odwróciła się od szczęśliwej nocy do bardzo ponurej. Ja po prostu nie chcę patrzeć.” – wypowiedział się jeden z naocznych świadków dla dziennika London Evening Standard.

35-letni mężczyzna zmarł tego samego dnia w szpitalu Royal London Hospital, stan 32-latka oceniany jest za stabilny, jednak nadal krytyczny.

“Czekamy na wyniki badań tego tragicznego wypadku, który po raz kolejny przypomina Nam wszystkim o realnych zagrożeniach” – oznajmił Mick Cash z RMT. Tragiczny wypadek.