VI POLSKIE TARGI MEDYCYNY NATURALNEJ I KOSMETYKI – LONDYN

VI POLSKIE TARGI MEDYCYNY NATURALNEJ I KOSMETYKI NATURA – ZDROWIE – URODA 4 – 5 LUTY 2017 LONDYN - POSK (POLSKI OŚRODEK SPOŁECZNO – KULTURALNY W LONDYNIE)

123

Zapraszamy serdecznie na VI Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA – ZDROWIE – URODA w dniach 4 – 5 lutego w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym w Londynie

Adres targów: Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny (POSK), 238 – 246 King Street, London W6 0RF, Najbliższa stacja metra Ravenscourt Park na District Line. Czynne od 11 do 19.

Informacje:tel: 0048 601 615 549, biuro@targilondyn.co.uk, www.targilondyn.co.uk
Facebook:targilondyn

Targi poświęcone medycynie naturalnej i holistycznej, kosmetyce, minerałom, suplementom i wszystkim terapiom naturalnym w Polsce, USA, Rosji i Niemczech oraz obecnie w Anglii.

Na targi przyjeżdża czołówka wystawców oraz wykładowców z Polski oraz z Niemiec, USA i Szwecji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy nowych, ciekawych wystawców i wykładowców, aby zaprezentowali swoje umiejętności, wiedzę lub produkty służące profilaktyce zdrowia i kosmetyce. Na targach jest prezentowana piękna, artystyczna biżuteria. Dzięki targom można nawiązać nowe kontakty handlowe, znajomości i przyjaźnie.

targi medycyny naturalnejNa targach znajdują się stoiska usługowe i handlowe oraz jest prezentowany cały blok wykładów.

Na wykładach prelegenci przedstawiają najnowsze teorie i terapie służące profilaktyce zdrowia a również inne niezwykłe tematy, dzięki którym zwiedzający mogą zapoznać się z nieznanymi im do tej pory problemami.

Szczegółowe informacje udziela organizatorka targów Monika Dymecka 0048 601 615 549, www.targilondyn.co.uk, monikadymecka@wp.pl, biuro@targilondyn.co.uk

Na targach można wziąć aktywny udział poprzez sponsoring, wynajęcie stoiska usługowego lub handlowego oraz wygłoszenie wykładu lub umieszczenie materiałów reklamowych w postaci banerów, stendów lub ulotek.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ciekawymi stosikami oraz wykładami i szkoleniami do odwiedzin targów.

 

Na targi przyjedzie Pan Dr Witold Wandel, który jest lekarzem medycyny, lekarzem pupmonologiem, patomorfologiem i lekarzem medycyny naturalnej. Od 25 lat pracuje jako lekarz medycyny naturalnej łącząc medycynę akademicką i naturalną. W swoich terapiach wykorzystuje akupunkturę, ziołolecznictwo europejskie, chińskie i peruwiańskie oraz homeosiniatrię. Również przyjedzie Pani Dr nauk medycznych Aleksandra Smołka. Lekarz stomatolog z 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Od 10 lat leczy pacjentów korzystając z medycyny naturalnej. W terapiach korzysta z akupunktury, ziołolecznictwa europejskiego, chińskiego i peruwiańskiego.

Na targach będzie wystawiać się Domowa Apteka, na swoim stoisku przedstawi szereg produktów:

  • Preparaty lecznicze,
  • Suplementy diet,
  • Zioła,
  • Kosmetyki.

Na targach będzie wystawiać się Zbigniew Jeruzal, Dyplomowany Bioenergoterapeuta-Hipnoterapeuta, znany w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Jako Hipnoterapeuta pomaga osobom, które cierpią z powodu:

  • uzależnienia (alkohol, narkotyki, pracoholizm, zakupoholizm, hazard, internet), nerwicy, depresji, zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia) i wielu innych dolegliwości które można likwidować hipnozą.

Na targach będzie wystawiać się firma Colway International. Firma z kilkunastoletnią tradycją jako pierwsza i jedyna dotąd na rynku izoluje kolagen ze skór rybich na molekuralnym etapie jego rozwoju w postaci helis.

Na targach będzie wystawiać się firma STARLIFE Healthy Lifestyle oferuje najwyższej jakości naturalne suplementy diety, jak również produkty do pielęgnacji zdrowia i urody. Większość receptur produktów STARLIFE oparta jest na wielowiekowych doświadczeniach tradycyjnej medycyny chińskiej i tybetańskiej oraz na najnowszych osiągnięciach współczesnej wiedzy medycznej. Każdy z nich jest wyprodukowany w oparciu o naturalne składniki, ma również bardzo wysoką bioprzyswajalność aż do ok. 92-95% oraz posiada certyfikaty bezpieczeństwa i jakości.

Na targach będzie wystawiać się Katarzyna Szafranek, certyfikowana terapeutka i nauczycielka CUDOWNEGO UZDRAWIANIA boską energią, jaką jest Metoda THetaHealing. STAN THETA przez fizyków kwantowych nazywany jest STANEM GENIUSZU. Doświadczamy automatycznej synchronizacji półkul mózgowych, wzrasta iloraz inteligencji, następuje redukcja stresu, wyobraźnia zostaje pobudzona, rozwija się nasza intuicja oraz zmysły parapsychiczne. W stanie theta WSZYSTKO jest MOŻLIWE!

Na targach będzie wystawiać się Wioletta Sadurek, nauczycielka Kundalini Joga wygłosi wykład Kundalini Joga – Wewnętrzna Promienność i Obfitość oraz przeprowadzi Masaże – Boski Dotyk. Drugi wykład będzie dotyczyć tańca Szakti, Wiola opowie o Kręgach Kobiet, Ceremoniach w Czerwonych Namiotach i Czasie Kobiet.

Na targach będzie wystawiać się Basia Miedziak przywiezie kosmetyki z Zielonej Glinki cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie preparaty bez chemii.

Na targach będzie wystawiać się Wanda Orłowska – nasz stały wystawca, zaprezentuje firmę Zepter i jej najnowocześniejsze urządzenia!

Na targach będzie wystawiać się Wiola Piotrkowska która przywiezie najnowsze książki z zakresu medycyny naturalnej, kosmetyki i ezoteryki, niedostępne w żadnej księgarni w Londynie.

Na targach będzie wystawiać się Dora Cristal nazywana przez tych, którzy ją znają po prostu Dobrą Wróżką. Przez lata zgłębiała tajniki tarota, uczyła się sama i od najlepszych tarocistów w Polsce. Dziś przy pomocy tarota i innych narzędzi ezoterycznych pomaga każdemu, kto się o tą pomoc zwróci, bo wierzy, że życie łatwiej kształtować wiedząc z góry, co nas czeka.

Dora Cristal przeprowadzi na targach wykłady:
1. Feng Shui a bogactwo.
2. Gwiazdy i ich wpływ na nasze życie.

Na targach będzie wystawiać się Londyński Wróżbita Bartek Kózka, specjalista od klasycznego wróżenia z kart i z ręki.

Na targi przyjedzie Pani Sylwia Stelmach – Terapeutka która ukończyła liczne kursy: masażu leczniczego, radiestezji z elementami Feng Shui i innych. Na targach będzie pomagała w rozwoju duchowym i osobistym, oraz pokazywała jak należy pracować ze zwierzętami.

Serdecznie zapraszamy na nasze targi gdzie będą ciekawe stoiska oraz dwa
dni wykładów, szkoleń i pokazów!
Informacje:
Tel: 0048 601 615 549
e-mail: biuro@targilondyn.co.uk
strona: www.targilondyn.co.uk

Dziękujemy patronom za pomoc przy organizacji naszych targów:

targi medycyny naturalnej