Zajęcie pojazdu w UK przez komornika

Komornik zajął twój pojazd w UK. Skorzystaj z naszych usług i odzyskaj swoją własność!

208

Twój pojazd został zajęty przez komornika? Jeśli nie chcesz aby został sprzedany na aukcji, istnieją dwa wyjścia:

 1. Możesz zapłacić CAŁĄ kwotę komornikowi, odzyskać pojazd, następnie skorzystać z usług naszej firmy w celu odzyskania pieniędzy. Masz 96% szans na wygraną w sądzie. Czas oczekiwania: ok. 6 miesięcy.
 2. W przypadku, kiedy nie masz wystarczającej sumy pieniędzy, skorzystaj z usług naszej firmy aby kwestionować działanie komornika drogą sądową. Pojazd NIE zostanie zwrócony przed zakończeniem procesu, ale również nie zostanie sprzedany na aukcji, chyba, że sprawa zostanie przegrana. W tym wypadku szanse na wygraną również wynoszą 96%.

Inne opcje nie istnieją, NIE można załatwić nic połowicznie, na przykład wypłacić komornikowi części kwoty a pozostałą pulę rozłożyć na raty.

Jeśli wybierzesz jedno z powyższych rozwiązań, w każdym z nich twoim problemem zajmie się zespół doświadczonych specjalistów. Nieważne kiedy się do nas zgłosisz. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług – zajmiemy się rozwiązaniem sprawy jeszcze tego samego dnia.

Korzyści dla Ciebie:

 1. Powierzenie rozwiązania sprawy w doświadczone ręce.
 2. Ochrona przed opłatami dodatkowymi.
 3. Płacisz tylko początkową kare umowną, bez dodatkowych kosztów komorniczych.
 4. Odzyskujesz swój pojazd.

Informacje, które musisz dostarczyć:

 1. Nazwę firmy windykacyjnej i numer sprawy.
 2. Imię, nazwisko i pełny adres osoby, której dotyczy sprawa.
 3. Numer rejestracyjny pojazdu.
 4. Potwierdzenie zapłaty: kwota i sposób płatności przekazanej komornikowi.
 5. Powód, z którego sprawa pojazd znalazł się w posiadaniu komornika. Krótkie przedstawienie sprawy, opis całego zdarzenia.
 6. Penalty Charge Number (PCN) – składa się z dwóch liter poprzedzających ciąg ośmiu cyfr. Jeśli nie znasz PCN, zadzwoń do TFL: 0845 900 1234, 0207649 9122, lub skontaktuj się z parking department w lokalnym Council’u.

Nie zwlekaj!  Skontaktuj się z nami i odzyskaj swoją własność!