Załóż własny mobilny biznes na czterech kołach

446

Oferta firmy SteamArt skierowana jest do osób chcących założyć własny biznes polegający na wykonywaniu usług czyszczących w miejscu wskazanym przez Klienta.
Jeśli masz dość pracy w korporacjach, na etacie gdzie jesteś zależny od przełożonych jak również prowadzonej przez firmę polityki ta propozycja jest dla Ciebie. Zostań własnym szefem, który może rozwijać działalność gospodarczą według własnego planu.
Mobilne jednostki czyszczące są pojazdami wyposażonymi w sprzęt niezbędny do obsługi zarówno Klienta indywidualnego, jak również firmy – korporacji.
Możliwości sprzętu pozwalają na zaoferowanie szerokiego wachlarzu usług dla Zleceniodawcy, kompleksową obsługę na zewnątrz budynków jak również ich wnętrz.
Mobilne jednostki czyszczące podejmują się nie tylko takich zleceń jak kompleksowe mycie pojazdów, pranie tapicerek, ale również wykonują specjalistyczne prace związane z doczyszczaniem przestrzeni publicznej, firm, przedsiębiorstw produkcyjnych czy dezynfekcją, sanifikacją.
Ekologiczność maszyn parowych, niskie zapotrzebowanie na wodę oraz właściwości dezynfekujące powodują, iż z usług mobilnych jednostek czyszczących chętnie korzystają takie branże jak hotelarstwo, gastronomii czy przemysł piekarniczo-cukierniczy.
Chcesz poznać szczegółowe warunki współpracy, skontaktuj się z Nami i wyjedź na ulicę mobilną jednostką czyszczącą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 02031919161